Bezkontaktný infračervený teplomer Bo Hui T-168

Bezdotykový infračervený teplomer na rýchle a presné meranie teploty.

top produkt

Pridané: 05.01.2017

Určite by som to odporučila všetkým, pretože je to prístroj na rôzne liečby. Ja som ho kúpila pre mamu, ktorá vďaka tomuto prístroju strávila vianočné sviatky doma so svojimi najbližšími.

Bo Hui T-168 je vysoko kvalitný bezkontaktný infračervený teplomer s najnovšími technológiami, ktoré umožňujú jednoduché a presné meranie teploty bez nutnosti dotyku s meraným objektom. Okrem telesnej teploty ho využijete aj na meranie teploty prostredia, vzduchu, tekutín či predmetov. Teplomer umožňuje rýchle po sebe nasledujúce merania, pričom v pamäti dokáže uchovať až 32 meraní.

Infra teplomer zaručuje presné a bezpečné meranie teploty v rozmedzí od 32 do 42,9 °C. Vzdialenosť snímača od meraného objektu by mala byť do 5 cm. Teplota je odmeraná v priebehu 0,5 sekundy, ohlásená zvukovým signálom a zobrazená na prehľadnom LCD displeji. Po odmeraní sa teplomer automaticky vypne po 20 sekundách.

Hlavné výhody digitálneho bezdotykového teplomera

• rýchle a presné bezkontaktné meranie telesnej teploty i teploty prostredia, vzduchu, tekutín či predmetov
  • LCD podsvietený displej
  • zvuková signalizácia
  • alarm prednastavený na 38 °C
  • pamäťový záznam posledných 32 meraní

Technické parametre

Pamäť 32 nameraných hodnôt
Doba merania telesnej teploty v priebehu 0,5 sekundy
Automatické vypnutie po cca 20 sekundách – na dlhšiu životnosť batérií
Rozsah merania teploty 32 – 42,9 °C
Presnosť merania

32 – 35,9 °C ± 0,3 °C

36 – 39 °C ± 0,2 °C

39 – 43 °C ± 0,3 °C

Napájanie 2x AAA batéria (nie je súčasťou balenia)
Hmotnosť prístroja cca 100 g
Rozmer prístroja 160 × 100 × 40 mm

Rúško na tvár plátené na gumičku, biele 1 ks

Plátenné prateľné rúško na tvár s gumičkou.

Stojan červený na dezinfekciu rúk s dezinfekčným prostriedkom DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm