Štvorkolka s predĺženými lakťovými opierkami

Štvorkolka je rehabilitačná pomôcka slúžiaca ako podpora pri chôdzi pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy.

Pridané: 28.09.2022

Jednoduchosť a promptnost nákupu.

Pohodlná a bezpečná skladacia štvorkolka je rehabilitačná pomôcka, ktorá slúži na uľahčenie pohybu. Má predĺžené rúčky s lakťovými opierkami, čím udržuje vyššiu stabilitu pri chôdzi.

Štvorkolka s predĺženými lakťovými opierkami

Štvorkolka je vyrobená z oceľového rámu. Na oboch rúčkach sa nachádzaju brzdy. Priestranné sedadlo umožňuje pohodlné usadenie, ak si potrebuje používateľ oddýchnuť.Obsahuje košík pre bezpečné uloženie a prenos vecí. V hornej časti sa nachádza odnímateľný protišmykový podnos.

Kolieska štvorkolky sú zosilnené, aby nedošlo k opotrebovaniu alebo pretrhnutiu.

Pokiaľ je možné, chodítko používajte na rovných povrchoch a vyhýbajte sa nerovnostiam, ako sú kanály a podobne.

Technické parametre

Hmotnosť 10 kg
Maximálna nosnosť 136 kg
Rozmery sedadla 38 x 16 cm
Celková šírka 60 cm
Vnútorná šírka 44 cm
Celková výška 100-122 cm
Výška (od povrchu) 61 cm
Celková hĺbka 64 cm
Video produktu

Štvorkolka odľahčená CARBON

Odľahčená rehabilitačná pomôcka slúžiaca ako podpora pri chôdzi pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy.

Skladacia palica s pútkom Roses

Luxusná vychádzková palica výškovo nastaviteľná vhodná pre ženy.

Chodítko s podpazušnou oporou

Mobilné chodítko s vystuženým ramenom v tvare U pre podporu pri chôdzi.

Štvorkolka UNIZDRAV

Štvorkolka slúži ako rehabilitačná pomôcka pri chôdzi pre pacientov, ktorí trpia problémami pohybového aparátu.