Závesné sedadlo do vane UNIZDRAV

Pomôcka pri kúpaní a sprchovaní pacientom s obmedzenou pohyblivosťou.

Pridané: 07.09.2022

Dobrá cenová ponuka, rýchle vybavenie a doručenie objednávky.

Závesné sedadlo do vane bez operadla slúži ako pomôcka pre pacientov s pohybovými ťažkosťami.

Rám je vyrobený z ľahkých a odolných eloxovaných hlinikových rúrok. Panel na sedenie je vyrobený z PE s vysokou pevnosťou. Na sedadle sú protišmykové a drenážne otvory, aby sa vypustila povrchová voda a nedošlo k úrazu.

Závesné sedadlo do vane UNIZDRAV

Sedadlo je nastaviteľné na vnútornú šírku vane od 56 do 66cm.

Technické parametre sedadla

Rozmery sedacej dosky 41 x 22 cm
Celkové rozmery sedacej dosky (aj s rúčkami) 79-99 cm
Nastaviteľné rúčky (vnútorná šírka vane) 56 - 66 cm
Výška zapustenej časti do vane 15 cm
Hmotnosť 1,6 kg
Nosnosť 110 kg

Madlo do kúpeľne a toalety od 30 do 80 cm

Protiskĺzové madlo je praktické tým, že po namontovaní na stenu je jeho vzdialenosť od steny len 4 cm.

kód: P2063

Stolček do sprchy výškovo nastaviteľný UNIZDRAV

Okrúhly sprchovací stolček s výškovo nastaviteľnými nožičkami vhodný do sprchy aj vane. Rám je vyrobený z hliníka a sedadlo z plastu.

kód: P2016

Stolček do sprchy s výrezom

Sprchovací stolček s výrezom na osobnú hygienu s výškovo nastaviteľnými nožičkami vhodný do sprchy aj vane. Rám je vyrobený z hliníka a sedadlo z plastu.

Nástenná sklopná sedačka

Jednoduchá a pohodlná nástenná, sklopná sedačka do sprchy, ktorá šetrí miesto.

kód: P2036

Zvyšovač WC s príklopom, 10 cm

Univerzálny toaletný nadstavec s príklopom, poskytuje maximálny komfort pre pacientov pri ťažkostiach so sedením alebo vstávaním.

Protišmyková podložka do vane, 34 x 73 cm

Gumená podložka do vane, ktorá chráni pred pošmyknutím.