OPTI-FREE EXPRES Roztok na šošovky 355 ml

Zvlhčovanie a dezinfekcia mäkkých kontaktných šošoviek.

Na sklade
355 ml
Liter
40,56 € / l
Pridané: 31.07.2017

Výhoda rýchleho dodania tovaru

Je univerzálny dezinfekčný roztok na dezinfekciu kontaktných šošoviek, uchovanie a zvlhčovanie všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Patrí medzi tzv. roztoky "bez trenia", čo znamená, že šošovky nemusia byť mechanicky čistené – stačí iba použiť roztok na ich vyčistenie. Pri variante bez trenia musia byť šošovky vystavené pôsobeniu minimálne 6 hodín. Je použiteľný po dobu 6 mesiacov od otvorenia fľaštičky.

Aktívne zložky POLYQUAD a ALDOX odstránia zo šošoviek všetky nežiaduce mikroorganizmy. Citrát sodný odstraňuje bielkovinové depozitá. POLOXAMIN hytratuje povrch šošovky, čím zvyšuje pocit pohodlia pri ich nosení. Táto látka poskytuje šošovkám schopnosť uzamknúť v povrchu materiálu dostatočnú vlhkosť po dobu 24 hodín.

Zloženie roztoku

• POLYQUAD (polidroniumchlo­rid) 0,001 %
  • ALDOX (myristamidopro­pyldimethylamin) 0,0005 %
  • chlorid sodný
  • sorbitol
  • edetan disodný
  • kyselina boritá
  • aminometylpropanol
  • citrát sodný
  • poloxamin

• 355 ml fľaštička
Pomôže Vám pri

Ostrovidky Neo 30 + 15 kapsúl

Výživový doplnok na zachovanie dobrého zraku.

P1966

OcuTein sensitive care – očné kvapky 15 ml

Zvlhčujúce očné kvapky na rýchlu úľavu pre unavené, suché alebo podráždené oči.

Prenosná elektronická čítacia lupa LOOKY HD10

1 150,00 €

Jednoduchá a prenosná lupa s vysokým rozlíšením displeja.

Reviophtal Lutein max 60 kapsúl

Skvelý výživový doplnok s obsahom antioxidantov, ktoré majú priaznivý vplyv na zrak.

Ocutein Forte Lutein, 15 mg 60+15 kapsúl

Doplnok stravy na udržanie kvality normálneho zraku a na zníženie únavy očí.

Ecolav NaCl 0,9 % na výplach očí 100 ml

Sterilný fyziologický roztok určený na výplach očí, ktorý slúži ako prvá pomoc.