Ajurvédske okuliare na zlepšenie zraku

Ajurvédske okuliare sú určené pre pravidelný tréning svalu, ktorým oko zaostruje.

tip na darček

Pridané: 31.05.2018

Výrobok splnil očakávania, je kvalitný dobre spracovaný, dodanie je na jednotku - rýchlosť, a aj komunikácia s obchodom, som max.spokojný

Ajurvédske okuliare sú určené pre pravidelný každodenný tréning ciliárneho svalu (sval, ktorým oko zaostruje) a tým oko smerujú k jeho správnej činnosti.

Tieto dierkované okuliare sa môžu nazývať aj bezšošovkové okuliare, ktoré sa používajú na liečbu očnej vady. Sú to špeciálne okuliare, ktoré precvičujú očné svaly, uľavujú unaveným, namáhaným očiam a pomáhajú pri očných poruchách ako krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť.

Charakteristické sú tým, že nezväčšujú ani nezmenšujú obraz, ale aj napriek tomu je obraz vnímaný ostrejšie. Používajú sa najmä vtedy, ak máte bolesti hlavy od každodenného nosenia kontaktných šošoviek, alebo korekčných okuliarov a chcete aby si Vaše oči oddýchli.

Nosenie okuliarov môže byť zo začiatku nepríjemné, pretože oči si musia zvyknúť. Okuliare najprv noste každý deň pár minút a postupne zvyšujte dĺžku nosenia na 2 - 3 hodiny denne. Môžete ich používať pri čítaní na dobrom svetle, písaní, práci na počítači, sledovaní televízie alebo pri chôdzi. Mierne zlepšenie je vidieť po 3 - 5 dňoch používania ajurvédskych okuliarov. Trvalejšie výsledky prichádzajú po 6 týždňoch pravidelného nosenia. Pravidelným používaním ajurvédskych okuliarov, môže dôjsť k trvalému zlepšeniu zraku.

Ajurvédske okuliare na zlepšenie zraku

Okuliare nikdy nepoužívajte pri šoférovaní, riadení a obsluhe strojov, zariadení, ktoré by mohli spôsobiť úraz, alebo činnostiach, ktoré si vyžadujú pozornosť!

Rozmery

• šírka x výška – 14,5 x 4,8 cm
  • postrannica – 14 cm
Pomôže Vám pri

Ocutein Forte Lutein, 15 mg 60+15 kapsúl

Doplnok stravy na udržanie kvality normálneho zraku a na zníženie únavy očí.

Magnetický podávač predmetov, 67 cm

Praktický podávač predmetov určený hlavne imobilným pacientom.

OcuTein sensitive care – očné kvapky 15 ml

Zvlhčujúce očné kvapky na rýchlu úľavu pre unavené, suché alebo podráždené oči.

Prenosná elektronická čítacia lupa LOOKY+

Jednoduchá a prenosná lupa s vysokým rozlíšením displeja vhodná na čítanie drobných textov.

Okuliare proti modrému svetlu UNIZDRAV čierne - unisex + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Štýlové okuliare s filtrom proti modrému svetlu, antireflexnou úpravou šošoviek a UV400 filtrom.

Klapka na oko

Látková klapka na oko s upevnením na gumičku.