Masážne terapeutické lôžko MD-3D

Masážne terapeutické 3D lôžko s pôsobením prírodnej sily jadeitu.

VYRADENÝ
Pridané: 12.12.2023

Nakupujem pravidelne na Unizdrav.sk. Som veľmi spokojný a vždy sa obraciam na Vaše stránky.

Princíp terapeutického lehátka spočíva v pôsobení prírodnych jadeit kameňov a v neposlednom rade aj masáže chrbta. Toto terapeutické 3D masážne lehátko je novinkou v oblasti zdravotnej techniky. Obsahuje jedinečný chrbtový masážny mechanizmus, ktorý tvoria štyri hlavice z jadeit kameňov. Jadeit je prírodný polodrahokam s liečivými účinkami. Tento kameň je rezaný do požadovaného tvaru a jeho zoskupenia tvoria masážne hlavice.

Masážny systém 3D

Lôžko má inteligentný 3D mechanizmus, ktorý pred spustením masáže skenuje Váš chrbát a prispôsobí sa Vám. Intenzitu masáže je možné dodatočne nastaviť v 3 stupňoch.

Funkcie 3D lôžka

• 3D masážny mechanizmus
  • mechanizmus presne kopíruje zakrivenie chrbtice, prispôsobí sa akejkoľvek postave
  • 2 ručné projektory tvorené 3 alebo 9- timi jadeit kameňmi
  • spojenie prírodnej liečivej sily jadeit kameňov s tepelnou terapiou
  • 4 masážne hlavice z jadeit kameňov
  • posilnenie imunitného systému
  • 6 automatických programov
  • 2 oblastné programy - oblasť alebo bodovú masáž si volíte sami
  • tichý chod
  • nastaviteľná intenzita masáže
  • zabudované reproduktory na počúvanie hudby
  • skladací dizajn - šetrí priestor​

Masážne terapeutické lôžko MD-3D

Masáž

Hlavice prechádzajú v tesnej blízkosti chrbtice a masírujú chrbtové svalstvo.
Nenahraditeľná hodnota masáže spočíva najmä v jej účinnosti na viac vrstiev nášho tela súčasne. Masáž podporuje rozšírenie ciev a tým docieli lepšie prekrvenie tkanív.
Odstraňuje stuhnutosť svalov, uvoľňuje vnútorné napätie v tele, zlepšuje dýchanie a podporuje trávenie. Taktiež posilňuje prirodzenú obranyschopnosť, imunitný systém, pôsobí protistresovo a napomáha pokojnejšiemu spánku.

Akupresúra

Pomocou stimulácie akupresúrnych bodov na tele dochádza k uvoľneniu zablokovanej energie, ktorá môže byť často príčinou rozmanitých zdravotných problémov. Pomocou pôsobenia tlaku na jednotlivé body na tele môžete docieliť harmonizáciu celého pohybového aparátu.

Jadeit

Jadeit pochádza pôvodne z čínskej medicíny a je považovaný za kameň s liečebnými vlastnosťami.Tento kameň stimuluje životnú energiu vľudskom tele.

Infra žiarenie

Infračervené tepelné žiarenie prehrieva telo až do hĺbky 10cm.
Infračervené žiarenie je časť svetelného spektra vyžarovaného slnkom.Nie je viditeľné ľudským okom, ale človek ho môže cítiť v podobe tepla, pôsobiaceho na kožu.

Automatické programy

Programy sú navrhnuté pre kompletnú masáž a prehriatie celého chrbtového svalstva.Jednotlivé hlavice sa zastavia na akupresúrnych bodoch na dobu 90 sekúnd a aplikujú hlboké prehriatie organizmu.

Technické parametre

Napätie 220 - 240V - 50/60Hz
Spotreba so zapnutým vyhrievaním 350W ( tolerancia 10%)
Spotreba bez vyhrievania 45W ( tolerancia 10%)