Infrasauna pre dve osoby POPULAR 3000 L

Infrasauna pre dve osoby za priaznivú cenu, vhodná do každého domu či bytu, vyrobená z kvalitného kanadského dreva.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód produktu:
P2648
-14%
Popis produktu

Infrasauny sa svojim dizajnom podobajú na fínske sauny. Rozdiel je však v tom, že infrasauny majú v stenách zabudované žiariče. Infrasauna je zdraviu prospešná termoterapia. Terapia infračerveným žiarením má dokázateľne pozitívny vplyv na ľudské zdravie. Infračervené žiarenie spôsobuje hlbkové prehriatie organizmu a svalstva. Preniká hlboko do tkaniva, podporuje krvný obeh, látkovú výmenu či odbúravaní kalórií. Má pozitívny vplyv na kĺby a svaly, pomáha pri ich liečení a tlmí bolesť.

Pozitívne účinky infrasáun využívame pri-

 • chrípke,
 • nachladnutí,
 • celulitíde,
 • odbúravaní kalórií,
 • znižovaniu telesnej hmotnosti,
 • reumatických problémoch a ďalších zdravotných problémoch,
 • pri stuhnutých kĺboch,
 • urýchľuje hojenie rán a popálenín,
 • udržiavaní dobrého krvného tlaku,
 • zvyšuje pružnosť svalov,
 • zmierňuje bolesti.

Infrasauna pre dve osoby sa vďaka svojmu univerzálnemu designu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitné drevo kanadského jedlovca - hemlocku. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome aj v priestrannejšom byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny.

V infrasaune je rozmiestnených päť keramických žiaričov, ktoré pracujú s povrchovou teplotou 250 až 300 stupňov Celzia a jeden karbónový podlahový žiarič. V porovnaní s karbónovými sa keramické žiariče zahrejú rýchlejšie. Nevýhodou môže byť vyššia spotreba, ale vždy záleží na type infrasauny. Prvotné náklady tohto typu žiaričov sú nižšie, životnosť je cca 8 000 hodín. Pri bežnom saunovaní (3x týždenne 45 min) vydržia cca 60 rokov. Súčasťou výbavy je ionizátor a rádio/mp3 prehrávač.

 • Intensity control: model je vybavený zónovým ovládaním ohrievačov. Môžete si tak zvoliť 9 rôznych variantov intenzity zahrievania ohrievačov pre väčší komfort pri saunovaní.
 • Systém 3S: skryté spojenie stien. Nový systém uchytenia a spojenia stien nahradzuje pôvodné kovové pracky. Vzhľad stien je teraz úhľadný a esteticky ničím nerušený. Spojenie stien je vykonané bajonetmi alebo vrutmi.

Spotreba

Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšia. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkanív, preto nie je potrebné saunovaciu procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je pri fínskej saune.

Počet osôb 2
Rozmery (š x h x v) 120 x 105 x 190 cm
Vnútorné rozmery 113 x 98 x 176 cm
Typ ohrevu keramické + karbónové žiariče
Počet žiaričov 6
Príkon 1950 W
Napájanie 220 - 240V/50Hz
Materiál hemlock (kanadský jedlovec)
Dvere tvrdené sklo
Hrúbka skla 5 mm
Strešná ventilácia áno
Hmotnosť 150kg

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:
Súvisiaci tovar

Infrasauna pre jednu osobu SMART 1000 M

690,00 € 816,00 €

Priestorovo a finančne nenáročná sauna v univerzálnom dizajne, vhodná do každého interiéru, vyrobená z kvalitného dreva.

kód: P2647

Detail produktu

Infrasauna pre dve osoby SMART 1001 L

1 049,00 € 1 249,00 €

Infrasauna pre dve osoby, vhodná do každého domu či bytu, vyrobená z kvalitného kanadského dreva v modernom dizajne.

kód: P2650

Detail produktu