Infrasauna pre jednu osobu SMART 1000 M

Priestorovo a finančne nenáročná sauna v univerzálnom dizajne, vhodná do každého interiéru, vyrobená z kvalitného dreva.

Cena s DPH:
690,00 € 816,00 €
Jed. cena:
690,00 € / ks
Cena bez DPH:
575,00 €
DPH:
20.0 %
Množstvo:
ks
Momentálne nedostupné
Kód produktu:
P2647
Záruka:
24 mesiacov
-15% novinka
Popis produktu

Infrasauny sa svojim dizajnom podobajú na fínske sauny. Rozdiel je však v tom, že infrasauny majú v stenách zabudované žiariče. Infrasauna je zdraviu prospešná termoterapia. Terapia infračerveným žiarením má dokázateľne pozitívny vplyv na ľudské zdravie. Infračervené žiarenie spôsobuje hlbkové prehriatie organizmu a svalstva. Preniká hlboko do tkaniva, podporuje krvný obeh, látkovú výmenu či odbúravaní kalórií. Má pozitívny vplyv na kĺby a svaly, pomáha pri ich liečení a tlmí bolesť.

Pozitívne účinky infrasáun využívame pri-

 • chrípke,
 • nachladnutí,
 • celulitíde,
 • odbúravaní kalórií,
 • znižovaniu telesnej hmotnosti,
 • reumatických problémoch a ďalších zdravotných problémoch,
 • pri stuhnutých kĺboch,
 • urýchľuje hojenie rán a popálenín,
 • udržiavaní dobrého krvného tlaku,
 • zvyšuje pružnosť svalov,
 • zmierňuje bolesti.

Infrasauna pre jednu osobu 1000 sa vďaka svojmu univerzálnemu designu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitné drevo kanadského jedlovca - hemlocku. Infrasauna umožňuje vychutnať si čaro saunovania jednej osobe. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome aj v priestrannejšom byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny.

V infrasaune sú rozmiestnené 3 keramické žiariče, ktoré pracujú s povrchovou teplotou 250 až 300 stupňov Celzia. V porovnaní s karbónovými sa keramické žiariče zahrejú veľmi rýchlo. Nevýhodou môže byť vyššia spotreba, ale vždy záleží na type infrasauny. Prvotné náklady tohto typu žiaričov sú nižšie, životnosť je cca 8 000 hodín. Pri bežnom saunovaní (3x týždenne 45 min) vydržia cca 60 rokov.

 • Systém 3S: skryté spojenie stien. Nový systém uchytenia a spojenia stien nahradzuje pôvodné kovové pracky. Vzhľad stien je teraz úhľadný a esteticky ničím nerušený. Spojenie stien je vykonané bajonetmi alebo vrutmi.

Infrasauna SMART 1000 M je doručovaná v rozloženom stave. Na vyžiadanie je možné naceniť jej montáž. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte mailom na obchod@unizdrav.sk s informáciou o adrese, na ktorú má byť tovar dodaný.

Spotreba

Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšia. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkanív, preto nie je potrebné saunovaciu procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je pri fínskej saune.

Technické parametre

Počet osôb 1
Rozmery 95 x 89 x 179 cm ( š x h x v )
Vnútorné rozmery 89 x 82 x 174 cm ( š x h x v )
Typ ohrevu keramické žiariče
Počet žiaričov 3
Príkon 1100 W
Napájanie 220 220 - 240V/50Hz
Materiál hemlock (kanadský jedlovec)
Dvere tvrdené sklo
Hrúbka skla 5 mm
Strešná ventilácia áno
Hmotnosť 150kg

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:
Súvisiaci tovar

Infrasauna pre dve osoby SMART 1001 L

1 049,00 € 1 249,00 €

Infrasauna pre dve osoby, vhodná do každého domu či bytu, vyrobená z kvalitného kanadského dreva v modernom dizajne.

kód: P2650

Detail produktu