Ústna voda - ELMEX SENSITIVE Plus (400 ml)

Ústna voda na citlivé zuby, ktorá chráni zubné krčky, keď ďasná ustupujú.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód produktu:
P0251
Značka:
Popis produktu
Ak dôjde k tomu, že ďasná ustupujú, odkrývajú sa citlivé zubné krčky. Horúce, studené, sladké, kyslé jedlá alebo dotyk môžu viesť k bolestivým pocitom. Obnažené krčky zubov môžu viesť k riziku vzniku zubného kazu.

Ústna voda Elmex Sensitive Plus obsahuje vysoko účinný aminfluorid, ktorý vytvára na zubných krčkoch ochranný film, a tak zabraňuje nepriaznivým vplyvom a tvorbe zubného kazu. Denné používanie Elmex SENSITIVE Plus ústnej vody, Elmex SENSITIVE Plus zubnej pasty a Elmex SENSITIVE zubnej kefky vytvára účinný ochranný a čistiaci systém pre pacientov s odhalenými zubnými krčkami.

Použitie:

Ústnu dutinu vyplachujte ústnou vodou (asi 20 ml) po dobu cca 30 sekúnd ráno a večer po vyčistení zubov. Vypľujte. Po použití ústa nevyplachujte. Neprehĺtajte, nerieďte.V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:

Ústna hygiena - ako na zdravé zuby

Aby sme si zachovali zdravé zuby, musím predovšetkým dbať na prevenciu. Napriek tomu, že klasická zubná kefka je pre zubnú hygienu veľmi dôležitá, nestačí nám na odstránenie celého zubného povlaku, ktorý podporuje vznik baktérií a tým aj zubného kazu.

Súvisiaci tovar

Medzizubné kefky - CURAPROX regular CPS14

6,65 €

Má dvojitú vrstvu jemných štetín, ktorá je umiestnená na silnom drôtenom jadre, čím sa medzizubné kefky stávajú odolnejšie a trvanlivejšie.

kód: P0243

Detail produktu

CURAPROX CS 3960 super soft, 3 ks

10,50 €

Zubná kefka stredne tvrdá.

kód: P0236

Detail produktu