Náramok na suchý zips s prázdnou známkou - detský žltý

Náramok na suchý zips s obojstrannou nerezovou známkou. Obruba náramku je šitá reflexnou niťou.

Cena s DPH:
9,80 €
Jed. cena:
9,80 € / ks
Cena bez DPH:
8,17 €
DPH:
20.0 %
Množstvo:
ks
do 24hod.
Kód produktu:
P2055
Záruka:
24 mesiacov
Popis produktu
Textilný náramok so zapínaním na suchý zips oceníte pre jeho prispôsobivosť a jednoduchosť zapínania.Je vyrobený z jemného materiálu vysokej kvality. Saténovo-matný povrch nerezovej známky na náramku zachová potrebné údaje pri bezprostrednom ohrození života všade a za každého počasia.

Doporučujeme aby ste si dali dogravírovať dôležité údaje a čísla na najbližších. Netreba zabúdať že niekedy sa pohybujeme mimo domova väčšinou bez akéhokoľvek dokladu alebo zdravotnej kartičky. Preto telefónne číslo na príbuzných zohráva v stave núdze dôležitú úlohu. Aj takáto na prvý pohľad banálna maličkosť môže zachrániť život. Náramok je vhodný k dennému noseniu, pri športovaní, turistike, na dovolenkách, kúpeľných liečbach – nosenie je vhodné aj do vody. Jeho reflexné prvky prilákajú pozornosť aj v tme !


Rozmery

  • 22 cm.

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:
Súvisiaci tovar

Inverzný stôl – rehabilitačná lavica

159,00 € 180,00 €

Rehabilitačná lavica uvoľňuje zablokované chrbtové svaly, ako aj dýchacie cesty. Relaxáciu na inverznom stole odporúčajú aj maséri a lekári zaoberajúci sa rehabilitáciou tela pre jej blahodarné účinky na ľudský organizmus.

kód: P2204

Detail produktu