Čistička vzduchu - Tion clever

Recirkulátor je účinná dekontaminačná čistička vzduchu ktorá nielen dezinfikuje vzduch, ale čistí ho od prachu, alergénov, mikro a nano častíc a škodlivých plynov a pachov. Základom čističky je nová technológia, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre domáce použitie.

Cena s DPH:
795,00 €
Jed. cena:
795,00 € / ks
Cena bez DPH:
662,50 €
DPH:
20.0 %
Množstvo:
ks
2 - 3 dni
Kód produktu:
P2046
Záruka:
24 mesiacov
Popis produktu

Čistička vzduchu - Tion Clever účinne filtruje vzduch a ničí všetky druhy mikroorganizmov. Taktiež čistí vzduch od prachu, alergénov, škodlivých plynov (karcinogény, toxíny) a pachov.

Vďaka modernej technólogii nedochádza len k zachytávaniu, ale aj k inaktivácii mikroorganizmov na filtroch.

Čistička vzduchu je ideálna pre čistenie a dezinfekciu vzduchu bytov a rodinných domov. Jeho umiestnenie má význam v miestnostiach, kde ľudia trávia najviac času. Vzhľadom na nízku hladinu hluku, prístroj môže byť umiestnený v spálni. Čističku je obzvlášť užitočné umiestniť v detských izbách – vytvára dokonalú ochranu proti infekcii pre malé deti s rodiacou sa imunitou. Recirkulátor je vhodné použiť v kancelárii alebo akejkoľvek inej miestnosti s prítomnosťou ľudí (škôlky, kozmetické salóny a salóny krásy, hotely, kaviarne, atď.), kde bude vytvárať priaznivé prostredie a výrazne zníži výskyt infekcií.

Spotreba energie recirkulátora Tion Clever je nižšia ako u žiarovky.

Výhody čističky vzduchu Tion Clever oproti čističkám vzduchu pre domácnosť:

Recirkulátor Tion Clever je úplne sterilný systém, ktorého filtre sa nikdy nemôžu stať zdrojom infekcie, bez ohľadu na dobu prevádzky. Recirkulátor obsahuje adsorpčno-katalytický filter na báze zmesi špeciálne vybraných sorbentov a katalyzátorov. To mu pomáha vysoko účinne odstrániť akýkoľvek zápach.

Princíp činnosti čističky vzduchu:

 • Filter (1) zachytáva hrubý prach.
 • Prechodom cez elektrostatické jednotky (2) mechanické nečistoty a bioaerosoly získajú elektrostatický náboj, vďaka čomu sa účinne zachytávajú na objemnom HEPA filtri ( 3).
 • Ozón je zariadením vyrábaný v dezinfekčných koncentráciách a zabezpečuje inaktiváciu všetkých mikroorganizmov uložených na filtri, t.j. vírusov, baktérií a spór plesní.
 • Vďaka inaktivácii ostáva objemný HEPA filter trvalo sterilný počas prevádzky, aj počas výmeny filtra. To poskytuje plnú mikrobiologickú bezpečnosť filtračného systému.
 • Ozón sa úplne rozkladá na kyslík v absorpčno katalytickej jednotke (4) a zároveň urýchľuje rozloženie molekulárnych chemických zlúčenín.
 • Absorpčný-katalytický filter je navrhnutý tak, aby zachytával a ničil škodlivé látky v plynnej fáze a neutralizoval pachy. Koncentrácia ozónu na výstupe zo zariadenia zaručene neprekračuje limity. To znamená, že zariadenie môže byť prevádzkované po celý deň, v prítomnosti osôb. Pri používaní prístroja sa nemenia mikroklimatické parametre (teplota, vlhkosť) a iónové zloženie vzduchu. Pre ľahké používanie má zariadenie aj diaľkové ovládanie (5).

Čistička vzduchu - Tion clever

Použitie čističky vzduchu:

 • Baktericídny recirkulátor vzduchu Tion Clever je určený na zníženie úrovne mikrobiálnej kontaminácie v oblastiach všetkých tried čistoty vzduchu, vrátane vysoko čistých a infekčných priestorov, v bežnom režime v prítomnosti ľudí.
 • Tiež poskytuje komplexnú dezinfekciu vzduchu - čistenie od prachu, alergénov, pachov a znečisťujúcich látok (emisií, výfukových plynov, karcinogénov). Umožňuje poskytnúť potrebnú úroveň čistoty a sterility vzduchu.
 • Recirkulátor účinne filtruje a inaktivuje všetky druhy mikroorganizmov, spór plesní a tiež čistí vzduch od prachu, alergénov, škodlivých plynov (karcinogény, toxíny) a pachov.
 • Vďaka inaktivácii mikroorganizmov na filtri, sú výmenné prvky recirkulátora Tion Clever úplne sterilné a nevyžadujú osobitné opatrenia pre likvidáciu.
 • Čistička vzduchu má hladinu hluku menej ako 40 dB, čo zodpovedá normám pre zdravotnícke zariadenia a umožňuje pohodlné využívanie zariadenia cez deň, aj v noci.
 • Zariadenie je vybavené diaľkovým ovládaním, ktoré umožňuje umiestniť recirkulátor na akomkoľvek mieste, vrátane stropu.
 • Povrch recirkulátora Tion A je vyrobený z plastu, ktorý je odolný voči údržbe dezinfekčnými prostriedkami.

Technické informácie čističky vzduchu:

 • Dvojstupňová filtrácia vzduchu triedy G4 a HEPA H11 zachytáva veľké, stredné a najmenšie častice prachu, alergénov, plesňové spóry (ktoré sa môžu usadiť v pľúcach a dostať do krvi), baktérie a vírusy.
 • Dezinfekcia a inaktivácia mikroorganizmov (baktérie a vírusy všetkých typov sú nielen zachytávané na filtroch s účinnosťou 99,9 %, no zároveň, sú úplne zničené s účinnosťou inaktivácie nie menej ako 90 %).
 • Adsorpcia a katalytické čistenie vzduchu škodlivých látok (výfukové plyny, škodliviny z nábytku a dekorácií, dym, smog, cigaretový dym a zápach...).

Čistička vzduchu - Tion clever

Technické parametre:

Dekontaminácia (zachytenie mikroorganizmov na filtri) 99,99 %
Režim výkonu 100 / 150 m3/h
Trieda filtrácie H11 (95%)
Hlučnosť min. 32 - 40 dB
Spotreba 25 / 35
Servisný priestor 18 m2
Rozmery 625 (B) x 585 x 195 mm
Hmotnosť 12 kg

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:

Čo si kúpiť do domácnosti?! Čističku vzduchu alebo germicídny žiarič?!

Čističky vzduchu neslúžia len alergikom, astmatikom a ich potrebám, ale sú vhodné aj pre ľudí bez alergie, tehotné ženy alebo deti s oslabeným imunitným systémom. Germicídne žiariče dokážu vzduch dezinfikovať pomocou ultrafialového žiarenia teda umelého žiarenia z UV dvomi spôsobmi a to na priame alebo nepriame ožarovanie miestnosti. Oba prístroje sú vysokej kvality, ktoré majú svoje využitie v miestnostiach kde je nevyhnutné dezinfikovať ovzdušie či už ide o malé alebo veľké miestnosti akými sú domácnosti, úradné pracoviská, zdravotnícke inštitúcie.

Súvisiaci tovar

Čistička vody - EdelWasser

845,00 € 1 299,00 €

Najmodernejšia technológia čistenia vody, ktorá nezaťažuje vaše peňaženky, šetrí elektrinu, prispieva k Vášmu zdraviu a čistote životného prostredia.

kód: P1409

Detail produktu

Vyhrievacia papuča

46,90 €

Papučka sa postará o vaše nohe a príjemne vás zahreje.

kód: P0919

Detail produktu

Biolampa Bioptron MedAll + Oxy sprej

od 799,00 € 1 160,00 €

Absolútne bezpečná, veľmi výkonná a zároveň jemná biolampa MedAll so štýlovým dizajnom je určená na všestranné použitie. Umožňuje pohodlné ošetrenie celého Vášho tela, môže byť kdekoľvek a kedykoľvek naprogramovaná vďaka integrovanému časovaču.

kód: P1740

Detail produktu