Ústna voda -ELMEX CARIES PROTECTION (400 ml)

Ústna voda na každodennú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu - ako doplnok denného čistenia zubov. Klinicky testované a vedecky overené.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Kód produktu:
P1973
Značka:
Popis produktu
Ak dôjde k tomu, že ďasná ustupujú, odkrývajú sa citlivé zubné krčky. Horúce, studené, sladké, kyslé jedlá alebo dotyk môžu viesť k bolestivým pocitom. Obnažené krčky zubov môžu viesť k riziku vzniku zubného kazu.

Ústna voda Elmex Caries protection aktívne dopĺňa, dennú ústnu hygienu zubov a ústnejdutiny a poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom aj v miestach, ktoré sú pre zubnú kefku ťažko dostupné. Vytvára na zubnej sklovine ochraný film, ktorý ju chráni pred stratou minerálov spôsobenou baktériami zubného kazu. Podporuje zabudovanie minerálov do zubnej skloviny a zvyšuje jej ochranu pred zubným kazom.

Ústna voda Elmex caries protection je vhodná v situáciách, keď je zložité vykonávať ústnu hygienu - ak máte strojček, mostík atď.

Použitie:

Ústnu dutinu vyplachujte ústnou vodou (asi 10 ml) po dobu cca 30 sekúnd ráno a večer po vyčistení zubov. Vypľujte. Po použití ústa nevyplachujte. Neprehĺtajte, nerieďte.V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:

Ústna hygiena - ako na zdravé zuby

Aby sme si zachovali zdravé zuby, musím predovšetkým dbať na prevenciu. Napriek tomu, že klasická zubná kefka je pre zubnú hygienu veľmi dôležitá, nestačí nám na odstránenie celého zubného povlaku, ktorý podporuje vznik baktérií a tým aj zubného kazu.

Súvisiaci tovar

Zubná kefka - CURAPROX Sensitive 1560 soft

3,90 €

Obsahuje 1560 aktívnych štetiniek Curen pre tých, čo obľubujú tvrdosť.

kód: P0227

Detail produktu