Fytopharma Pu-erh čierny čaj s citrónovou trávou 20x1,5g

Pu-erh je špeciálnym druhom čierneho čaju, ktorý má priaznivé účinky na ľudský organizmus.

Na sklade
Pridané: 02.12.2022

Super rýchle jednanie aj doručenie za výhodné ceny.

Čierny čaj Pu-erh je ideálnym doplnkom redukčných diét. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu je možné ho piť aj večer.

• má priaznivé antioxidačné vlastnosti
  • podporuje imunitný systém
  • pomáha udržiavať zdravé srdce
  • podporuje metabolizmus a oxidáciu tukov
  • má stimulujúce a tomizujúce vlastnosti, ktoré prispievajú k odolnosti proti duševnej a fyzickej únave
  • obsahuje fluorid a taníny, ktoré pomáhajú chrániť zuby

Citrónová tráva

• dodáva prijemnú vôňu

Obsah balenia:

• 20 x 1,5 g

Rakytník 100 % olej, 50 ml

100 % rakytníkový olej, prispieva k prirodzeným obranným reakciám organizmu, podporuje imunitný systém.

P1917

Fytopharma Bylinný čaj na vysoký tlak, 20x 1,25 g

Bylinný čaj obsahuje zmes bylín, ktoré priaznivo pôsobia pri vysokom krvnom tlaku a majú priaznivý účinok na srdce.

P1962

Fytopharma Bylinný čaj prečisťujúci, 20x 1 g

Bylinný čaj je určený na prírodnú očistu organizmu, napomáha vylučovaniu škodlivých látok z tela a podporuje zdravú funkciu pečene, obličiek a čriev.

P1960

Zubná pasta - ELMEX sensitive (75 ml)

Zubná pasta ktorá šetrne chráni zuby a zubné krčky.

Terezia Hemo Plus + kyselina listová, 60 kapsúl

Hemo plus, kyselina listová a vitamín C prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy a podpore imunitného systému.

P1991