Germicídny žiarič PROLUX G® M55W / SPH 01 M a SP

Veľmi účinný, mobilný otvorený germicídny žiarič na kolieskach. Používa sa všade tam, kde je potrebná dezinfekcia povrchov a vzduchu.

Cena s DPH:
605,00 € 699,00 €
Jed. cena:
605,00 € / ks
Cena bez DPH:
504,17 €
DPH:
20.0 %
Množstvo:
ks
5 - 7 dni
Kód produktu:
P1412
Záruka:
24 mesiacov
Značka:
-13%
Popis produktu

Použitie priamého germicídného žiariča so spínacími hodinami a snímačom pohybu sa pokladá za najbezpečnejšiu metódu UVC. Samotná dezinfekcia prebieha za využitia ultrafialového žiarenia špeciálnej časti UVC žiarenia a to žiarenia o vlnovej dĺžke 253,7 nm.

Priame žiarenie má negatívny vplyv na ľudský organizmus, z toho hľadiska sa odporúča vykonávať dezinfekciu bez prítomnosti ľudí. Dezinfekcia povrchov a vzduchu je vysokoefektívna do 6 m. 

Otvorné germicídne žiariče je vhodné používať vždy, hlavne v prevádzkach s možnosťou kontaminácie s biologickými materiálmi ( krv, moč, hnis ). Jeho hlavné využitie je v zdravotníctve, sociálnych a potravinárskych zariadeniach. 

Tento germicídny žiarič má naviac namontované programovateľné spínacie hodiny / SPH01 - minútky, ktoré umožňujú nastavenie požadovanej dĺžky expozície. Súčasťou žiariča je snímač pohybu (SP), ktorý reaguje na akýkoľvek pohyb osôb. Pri prvom spustení dôjde k spusteniu po 1 minúte. Pri opätovnom zachytení osôb v miestnosti, dôjde k prerušeniu expozície UVC žiarenia a tá sa opätovne obnoví po 5 minútach. 

Technické parametre

Prevedenie pripojenia mobilný
Balenie kartón/1 kus
Farba biela
Príkon 55 W
Rozmery 1020x85mm
Váha netto 2,8kg, brutto 3,1kg
Napájanie 230V/50Hz

POZOR UVC ŽIARENIE POŠKODZUJE ZRAK !!!

Montáž germicídneho žiariča nie je zahrnutá v cene. Germicídny žiarič sa dodáva s káblom.

V recenziach zatiaľ nie sú žiadne príspevky.

Napíšte vlastnú recenziu
* * *
Celkové hodnotenie:

Aký typ germicídneho žiariča je pre Vás najvhodnejší?

Ľudia pracujú v rozličných odvetviach, aj tam, kde môže nastať kontaminácia vzduchu. To môže spôsobiť ochorenia, preto sa vyvinuli prístroje, ktoré dokážu vzduch dezinfikovať. Ide o germicídne žiariče fungujúce na princípe vyžarovania germicídneho žiarenia - umelého žiarenia z UV časti spektra.

Súvisiaci tovar

Čistička vzduchu - Therapy Air Ion

790,00 € 1 299,00 €

Therapy Air Ion je účinná čistička vzduchu, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky. Predstavuje najefektívnejšie riešenie čistenia vzduchu. Eliminuje problémy súvisiace s moderným životným štýlom a životným prostredím, dôsledkami ktorých sú ochorenia ako chronické chrípkové stavy, alergie, ochorenia dýchacieho ústrojenstva, ochorenia cievneho systému alebo rakovinové ochorenia.

kód: P2043

Detail produktu

Čistička vody - EdelWasser

845,00 € 1 299,00 €

Najmodernejšia technológia čistenia vody, ktorá nezaťažuje vaše peňaženky, šetrí elektrinu, prispieva k Vášmu zdraviu a čistote životného prostredia.

kód: P1409

Detail produktu

Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie

od 519,00 € 649,00 €

Účinný a veľmi kvalitný kyslíkový koncentrátor vo vysokej miere prispieva k liečbe závažných ochorení.

kód: P2384

Detail produktu

Germicídny žiarič PROLUX G® mobilný

od 450,00 € 640,00 €

Výrobok môže byť v plnej prevádzke aj v prítomnosti ľudí, pretože nemá žiadné nežiadúce účinky a vplyv na ľudský organizmus.

kód: P1501

Detail produktu

Germicídny žiarič PROLUX G® stolový

od 370,00 € 449,00 €

Stolový ventilátorový žiarič je účinná pomôcka na dezinfekciu vzduchu, bez použitia chemikálií.

kód: P1410

Detail produktu