Zdravotný vankúš s tvarovou pamäťou W0460

Zdravotný tvarovaný vankúš sa prispôsobí tvaru hlavy a krku, zatiaľ čo pacient spí na boku alebo na chrbte. Pena si uchová „v pamäti“ tvar hlavy a pôsobí len slabým protitlakom, cirkulácia krvi je zlepšená.

Cena na lekársky predpis:
Kód pre predpis:
K58514
Pridané: 09.09.2022

Velakrát som tu už nakůpila a vždy som bola velmi spokojná aj s kvalitou tovaru aj s rozmanitosou sprtimentu

Anatomicky tvarovaný vankúš sa prispôsobí tvaru hlavy a krku, zatiaľ čo pacient spí na boku alebo na chrbte. Hlava sa ponorí do peny, kontaktný povrch sa zväčší a tlaky sa znížia. Pena si uchová „v pamäti“ tvar hlavy a pôsobí len slabým protitlakom, cirkulácia krvi je zlepšená.

Vankúš poskytuje podporu hlave. Nedochádza k naťahovaniu ramien a krčnej chrbtice, čím ju ochraňuje pred akýmkoľvek napätím. Záruka 3 roky na zležanie.

Použitie:

Hypoalergénna viskoelastická polyuretánová pena s tvarovou pamäťou kopíruje kontúry tela, čím zabezpečuje optimálnu podporu a maximálny komfort. Penový povrch sa stáva tvárnejším pôsobením telesnej teploty a vyformuje sa podľa individuálnych pomerov, čím spĺňa najnáročnejšie požiadavky pohodlia. Vyformovaný tvar vankúša vyrovná hlavu a krk do prirodzenej spinálnej polohy. Lepšia pozícia čeľuste umožňuje lepšie dýchanie, vytvarovaný povrch pomôže uvoľniť krčnú chrbticu.

Materiál:

• kvalitný povlak z elastického froté, 80% bavlna, 20% polyester
  • vysokokvalitná polyuretánová pena

Údržba:

• Obliečku môžete prať v práčke pri tepote 40°C.

Parametre:

Rozmery 50 x 32 x 10,5 / 8 cm
Farba Biela
Hustota 75 kg/m3

Kód ZP: K58514

Ako správne predchádzať stresu.

Stres je súčasťou života všetkých ľudí, a to nielen dospelých, ale aj detí. Je veľmi dôležité, aby sme mu nepodľahli a snažili sa proti nemu bojovať, pretože stres nám môže spôsobiť rôzne závažné ochorenia, ktoré nás môžu sprevádzať celý život. Prečítajte si, niekoľko rád ako predchádzať stresu.

Protiroztočové obliečky Pristine®

Protiroztočové obliečky a návleky na matrace Pristine® zabraňujú prieniku roztočov a ich alergénov z lôžka k alergikovi, a tak výrazne obmedzuje alergické reakcie.

Protiroztočové obliečky ProtecSom®

Protiroztočové obliečky a návleky na matrace ProtecSom® účinne bránia prieniku roztočov a alergénov z matracov i lôžkovín k alergikovi a tým uľahčujú liečbu alergií.

Masážny prístroj Shiatsu BEURER MG 145

Masážny vankúš so štyrmi masážnymi hlavicami a tepelnou funkciou, pomocou ktorého doprajete úľavu unaveným, natiahnutým alebo boľavým svalom, prostredníctvom príjemnej masáže.

Protiroztočové obliečky Pristine® (3-dielna sada)

Biolampa Bioptron MedAll + Oxy sprej

Absolútne bezpečná, výkonná a zároveň jemná biolampa MedAll so štýlovým dizajnom a integrovaným časovačom na pohodlné ošetrenie celého tela.