Čistička vzduchu UNICLEAN s UVC lampou a smart WIFI ovládaním

Výkonná, tichá a zároveň vysokoúčinná čistička vzduchu nabitá inovatívnymi technológiami pre miestnosti do 61m2

Inverzný stôl s funkciou vibračnej masáže a výhrevu

Rehabilitačná inverzná lavica uvoľňuje zablokované chrbtové svaly, ako aj dýchacie cesty. Relaxáciu na inverznom stole odporúčajú aj maséri a lekári zaoberajúci sa rehabilitáciou tela pre jej blahodarné účinky na ľudský organizmus.

Lekársky spirometer CONTEC SP80B

Spirometer SP80B je profesionálny lekársky prístroj slúžiaci na vyšetrenie funkcií a stavu pľúc pacienta.

Relaxačné polohovacie kreslo COMFORT - antracitová látka

Pohodlné a kompaktné relaxačné kreslo s funkciou elektrického polohovania a nabíjacím USB portom, vhodné do každého interiéru.

Relaxačné polohovacie kreslo COMFORT Ušiak - béžová látka

Prenosná infrasauna s FIR technológiou

Kompaktná a skladateľná infrasauna s FIR technológiou, ideálna do menších bytových priestorov či chát

Biolampa UNIZDRAV + farebná terapia + stojan k biolampe (zvýhodnený set)

Biolampa založená na princípe liečby svetlom, ktoré je významným pomocníkom pri liečbe mnohých zdravotných ťažkostí a celkovej starostlivosti o telo.

Kupolová infrasauna s FIR technológiou - ležiaca poloha

Relaxačné polohovacie kreslo, béžová látka

Pohodlné polohovateľné kreslo s funkciou masáže, vyhrievania, hojdania a otáčania ideálne do každého interiéru.

Relaxačné polohovacie kreslo, čierna látka

Relaxačné polohovacie kreslo, smaragdovo-zelená látka

Relaxačné polohovacie kreslo, antracitová látka

Štýlové relaxačné polohovacie kreslo TRENDY - zelené

Štýlové a pohodlné polohovateľné kreslo s extra širokým sedom a funkciou hojdania a otáčania pre chvíle pohody a relaxu.

Prístroj na liečbu apnoe Yuwell BreathCare CPAP / APAP

Špičkový prístroj na liečbu obštrukčnej spánkovej apnoe (OSA) s režimami CPAP a APAP, ktoré zabezpečujú optimálnu liečbu a pohodlie pre pacientov trpiacich OSA počas spánku

Elektrický skúter ELITE pre seniorov a imobilných

1 190,00 € 1 290,00 €

Elektrický skúter ELITE pre seniorov a imobilných pacientov je ideálnym riešením pre kratšie výjazdy za nákupmi do mesta, obchodných centier či vychádzky do prírody. Vhodný na rôzne typy povrchov so stúpaním až 6 stupňov.

Elektrická polohovacia posteľ s matracom Multibed

1 190,00 €

Elektrické polohovacie lôžko je vhodné do opatrovateľských centier ako aj pre domácnosť. Je ideálne pre imobilných pacientov vďaka zabudovanej toalete a polohovaniu do strán.

Elektrická/manuálna polohovacia posteľ s matracom Home

1 190,00 €

Elektrické a manuálne polohovacie lôžko je vhodné do opatrovateľských centier ako aj pre domácnosť. Je ideálne pre imobilných pacientov vďaka zabudovanej toalete a umývadlu na vlasy.

Trojkolesový elektrický bicykel Tornádo ZTECH

1 190,00 €

Nová forma ekologického voľnočasového dopravného prostriedku nahrádzajúceho prechádzku.

Profesionálny kyslíkový koncentrátor ZY-5AW

1 290,00 €

Profesionálny a výkonný kyslíkový koncentrátor vám zabezpečí plynulý a trvalý prítok až 95 % čistého kyslíka aj pri najvyššom možnom výkone 5,8 l/min, vhodný na domáce použitie, aj do zdravotníckych zariadení.

Elektrický prídavný pohon pre invalidné vozíky - CITY Lite

1 390,00 €

Kompaktný prídavný pohon so skvelými jazdnými vlastnosťami na zjednodušenie používania aktívnych invalidných vozíkov.

Prenosný kyslíkový koncentrátor Venus 5

1 490,00 €

Ľahký prenosný kyslíkový koncentrátor s vysokým výkonom a koncentráciou kyslíka až 96 % na domáce aj rekreačné použitie.

Masážne elektrické kreslo RelaxPro 3D MASSAGER

1 690,00 €

Luxusné masážne kreslo nabité najnovšími smart technológiami, futuristickým trendy dizajnom, ale hlavne množstvom rôznych masážnych programov a techník - inštalácia v cene.

Masážne elektrické kreslo RelaxPro 3D MASSAGER - čierne

1 690,00 €

Elektrický prídavný pohon pre invalidné vozíky - MIJO

1 790,00 €

Kompaktný prídavný pohon so skvelými jazdnými vlastnosťami na zjednodušenie používania invalidných vozíkov.

Profesionálny kyslíkový koncentrátor pre dvoch ľudí ZY-10FW

1 890,00 €

Profesionálny kyslíkový koncentrátor ZY-10FW s dvomi separátnymi kyslíkovými výstupmi na plnohodnotnú kyslíkovú terapiu pre 2 ľudí naraz, vhodný na domáce použitie a tiež do zdravotníckych zariadení.

Elektrický invalidný vozík AIRWHEEL H3TS s funkciou samozloženia a diaľkovým ovládaním

1 990,00 €

Inteligentný elektrický invalidný vozík s unikátnou funkciou automatického samozloženia a samorozloženia a diaľkovým ovládaním prostredníctvom Bluetooth ovládača alebo mobilnej aplikácie

Elektrický trojkolesový skúter CHAMPION pre seniorov a imobilných – výkonný 1000 W motor, červený

2 090,00 €

Luxusný skúter najvyššej triedy určený pre seniorov, imobilných pacientov či osoby so zníženou pohybovou schopnosťou. Vhodný aj na dlhšie trasy a rôzne terény, poskytuje maximálny komfort a bezpečnosť počas jazdy.

Elektrický dvojmiestny skúter CHAMPION DUO pre seniorov a imobilných – výkonný 1000 W motor

2 190,00 €

Luxusný dvojmiestny skúter najvyššej triedy určený pre seniorov, imobilných pacientov či osoby so zníženou pohybovou schopnosťou. Vhodný pre seniorské páry, aj na dlhšie trasy a rôzne terény, poskytuje maximálny komfort a bezpečnosť počas jazdy.

Štvorkolka elektrická UNIZDRAV XTrail (ATV)

2 190,00 €

Spoľahlivá a výkonná elektrická štvorkolka s motorom o výkone až  2000W a modernou 30Ah lítiovou batériou pre každodenné presuny či objavovanie prírody vo vašom okolí - montáž v cene!

Elektrický CHOPPER UNIZDRAV trojkolesový – výkonný 2000 W motor

2 540,00 €

Dizajnový a výkonný trojkolesový skúter na štýl motorky Chopper so silným motorom, zvýšenou stabilitou a dojazdom až do 100km, vhodný pre dve osoby.