Elektrostimulátor BEURER EM 49

Nervový a svalový stimulátor na efektívnu masáž a uľavenie od bolesti.

Náhradná maska k prístroju Yuwell BreathCare CPAP / APAP

Náhradná maska k prístroju Yuwell BreathCare CPAP / APAP.

Školský batoh YOKO s kvetinami

Ľahký jednokomorový študentský batoh vhodný do školy, do mesta aj na výlety.

Antidekubitný gélový podsedák DELUXE

Antidekubitný podsedák s vrstvou gélu a pamäťovej peny je navrhnutý tak, aby zmiernil tlak na chrbticu a to rozložením váhy a zvýšením prekrvenia v sedacej oblasti.

Detský kompresorový inhalátor - Star

Detský kompresorový inhalátor je určený na domácu liečbu dolných dýchacích ciest ako aj ľahkej astmy, alergie a pneumónie.

Masážny Shiatsu golier na krk a ramená UNIZDRAV + cestovná taška

Praktická masážna pomôcka na uvoľnenie stuhnutých a boľavých svalov šije a krku prostredníctvom kombinácie tepla a Shiatsu masáže

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE More - pre deti od 1 roka

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 1 roka, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE - Prvé kroky

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 9 mesiacov, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE - Cesta zdravia

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 10 rokov a dospelých, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE Savana – pre deti od 1 roka

SMART váha s diagnostikou 15 telesných parametrov + LED displej, Bluetooth a mobilná aplikácia

Kvalitná smart váha s farebným displejom a citlivými senzormi na monitoring 15 dôležitých telesných parametrov, ktoré pomáhajú vytvoriť komplexný obraz o skladbe a kondícii vášho tela a sledovať vaše pokroky a trendové krivky.

Elektrický masážny prístroj na terapiu rúk

Masážny prístroj rúk s troma intenzitami masáže a s funkciou vyhrievania.

Kĺbový kolagén Cartylis, 28x 25 ml

Tekutý doplnok stravy s hydrolyzovaným hovädzím kolagénom, vitamínom C, D, E a selénom na podporu kĺbov.

Masážny vankúš Shiatsu BEURER MG 135

Masážny Shiatsu vankúš so štyrmi masážnymi hlavicami na všestrannú masáž v pohodlí domova.

Školská taška BAZI s melónom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.

Školská taška BAZI pre malých pilotov

Ľahký školský batoh ideálny pre žiakov prvého stupňa ZŠ.

Školská taška ENDY s jednorožcom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.

Školská taška MIRA modrozelená

Objemný školský batoh ideálny pre starších školákov od výšky cca 125 cm.

Dekompresná drieková bandáž

Vzduchový bedrový pás znižuje tlak v stavcoch, čím uľavuje od bolesti a zároveň poskytuje účinnú liečbu.

Ortopedická opierka chrbta, polyesterová

Viacúčelová ortopedická opierka na posteľ so snímateľným poťahom.

Ortopedická opierka chrbta, polyuretánová

Viacúčelová ortopedická opierka na posteľ so snímateľným poťahom.

Elektrostimulátor BEURER EM 59

Nervový a svalový stimulátor s voliteľnou funkciou tepla na efektívnu masáž a uľavenie od bolesti.

Prístroj na masáž nôh reflexnou terapiou

Elektrický prístroj na domácu masáž nôh reflexnou terapiou.

Trakčná ortéza na krk a krčnú chrbticu + pumpička

Patentovaná pomôcka na uvoľnenie bolesti krku a krčnej chrbtice pomocou výškovo nastavitelnej trakcie s podporou stabilizujúceho vzduchového vankúšika

Toaletné kreslo pojazdné Komoda 45

Pojazdné toaletné kreslo slúži ako náhrada wc pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy. Je možné ho používať aj ako vozík na presun pacienta.

ZNIE - Prístroj na uľahčenie zaspávania

Malý prenosný prístroj založený na unikátnej metóde ELF určený na uľahčenie a skrátenie času pri zaspávaní

Osobný ionizátor MyIon Z Pro

Inovatívna prenosná čistička vzduchu s pokročilou technológiou ionizácie vzduchu na ochranu pred vírusmi a baktériami.

Prístroj na zmiernenie nespavosti Sorosis Mini 3

Malý prenosný prístroj založený na unikátnej metóde kraniálnej elektroterapeutickej stimulácie (CES) určený na skrátenie času pri zaspávaní, ako aj úľavu pri úzkostiach či depresii.

Domáci Doktor 6v1

Inteligentné prenosné smart zariadenie, pomocou ktorého dokážete odmerať prakticky kdekoľvek až 6 dôležitých životných parametrov a následne ich zdieľať.

Biolampa UNIZDRAV + farebná terapia (zvýhodnený set)

Biolampa založená na princípe liečby svetlom, ktoré je významným pomocníkom pri liečbe mnohých zdravotných ťažkostí a celkovej starostlivosti o telo.