Dia pás na inzulínovú pumpu s okienkom, béžový

Pohodlný elastický diabetický pás s priehľadným puzdrom na inzulínovú pumpu.

Dia pás na inzulínovú pumpu s okienkom, čierny

Pohodlný elastický diabetický pás s priehľadným puzdrom na inzulínovú pumpu.

Inteligentný korektor pre správne držanie tela s popruhmi

Inteligentný korektor správneho držania tela určený na korekciu chrbtice a odstránenie nevhodného držania tela.

Inteligentný vibračný korektor pre správne držanie tela

Inteligentný vibračný korektor správneho držania tela určený na prevenciu fyziologicky nesprávnej polohy chrbtice

Okuliare proti modrému svetlu pre deti ružové UNIZDRAV + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Odolné detské okuliare s účinným filtrom proti modrému svetlu a ochranou proti poškrabaniu v praktickom pevnom púzdre potiahnutom ekokožou.

Okuliare proti modrému svetlu pre deti modré UNIZDRAV + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Rehabilitačná lopta " Arašid "

Rehabilitačná lopta sa využíva hlavne na cvičenie, rehabilitáciu a správne držanie tela. Balenie obsahuje pumpu na dofúkanie lopty.

Automatický digitálny tlakomer UNIZDRAV s pamäťou 199 záznamov

Automatický digitálny tlakomer Unizdrav na rameno na meranie krvného tlaku a pulzu a pamäťou 199 záznamov

Okuliare proti modrému svetlu UNIZDRAV bezrámové + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Štýlové okuliare s filtrom proti modrému svetlu, antireflexnou úpravou šošoviek a UV400 filtrom.

Cestovná lekárnička s 220 ks zdravotníckeho materiálu a pomôcok

Cestovná lekárnička s 36 položkami a dokopy 220 kusmi zdravotníckeho a pomôcok.

Ergonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair Comfy, čierna

Chrbtová opierka na podporu správneho držania tela počas sedenia a obmedzenie napätia a bolestí chrbtice.

Kalibračný set pre senzory ONDILO ICO Spa

Originálny kalibračný set pre zabezpečenie presnosti merania senzorov vášho zariadenia ONDILO ICO Spa

Detská odsávačka hlienov Mebby

Inovatívna elektrická odsávačka hlienov ergonomického tvaru šetrne odstráni prebytočný hlien. Disponuje 12 melódiami, ktoré vaše dieťa ukľudní a zabaví.

Digitálny test 3v1 (plodnosť, tehotenstvo, menopauza)

Domáci diagnostický set plodnosti 3v1 ideálny pre plánované rodičovstvo.

SMART váha s diagnostikou 13 telesných parametrov + Bluetooth a mobilná aplikácia

Kvalitná smart váha s farebným displejom a citlivými senzormi na monitoring 13 dôležitých telesných parametrov, ktoré pomáhajú vytvoriť komplexný obraz o skladbe a kondícii vášho tela a sledovať vaše pokroky a trendové krivky.

Polarizačné okuliare UNIZDRAV modré + pevné puzdro, vrecúško a testovacia sada

Štýlové polarizačné okuliare s kvalitným UV400 filtrom Cat.3 a odolnými šošovkami voči nárazom a poškrabaniu.

Ergonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair Wider, sivá

Ergonomická opierka na správne držanie tela Curble Chair Wider, čierna

Polarizačné okuliare UNIZDRAV oranžové + pevné puzdro, vrecúško a tester

Polarizačné okuliare UNIZDRAV hnedé + pevné puzdro, vrecúško a testovacia sada

Detská ergonomická opierka na správne držanie tela Curble KIDS, tyrkysová

Detská chrbtová opierka na podporu správneho držania tela počas sedenia a obmedzenie napätia a bolestí chrbtice.

Detská ergonomická opierka na správne držanie tela Curble KIDS, ružová

Ortopedický vankúš na spánkové APNOE

Ortopedický vankúš je určený pre ľudí trpiacich spánkovým apnoe.

Automatický prístroj na bankovanie s výhrevom a USB nabíjaním

Elektronické bankovacie zariadenie s automatickým odsávaním a troma stupňami infračerveného výhrevu.

Prenosný batériový inhalátor s nebulizačnou funkciou a USB napájaním

Prenosný inhalátor s nebulizačnou funkciou a rýchlym USB nabíjaním poskytuje pacientovi jedinečnú terapeutickú pomoc pri liečení akútnych respiračných ochorení a zápalov horných ciest dýchacích, kedykoľvek a kdekoľvek.

Šliapaci trenažér TEMPO, čierny

Šliapací trenažér je určený na cvičenie v pohodlí domova. Je možné s ním posilovať svaly hornej aj dolnej končatiny.

Balančná lopta čierna

Balančná cvičebná pomôcka určená na gymnastické, rehabilitačné a terapeutické cvičenie a na precvičovanie celého tela.

Elektrostimulátor BEURER EM 49

Nervový a svalový stimulátor na efektívnu masáž a uľavenie od bolesti.

Školský batoh YOKO s kvetinami

Ľahký jednokomorový študentský batoh vhodný do školy, do mesta aj na výlety.

Antidekubitný gélový podsedák DELUXE

Antidekubitný podsedák s vrstvou gélu a pamäťovej peny je navrhnutý tak, aby zmiernil tlak na chrbticu a to rozložením váhy a zvýšením prekrvenia v sedacej oblasti.