Kompaktný prídavný pohon so skvelými jazdnými vlastnosťami na zjednodušenie používania aktívnych invalidných vozíkov.

1 040,00 € 1 223,00 €
1 040,00 € / ks
Nadrozmerný tovar je možné doručiť len Rozvozom Unizdrav. Tovar Vám bude doručený v dohodnutom čase priamo až k dverám Vášho bytu. (vrátane vynášky)
Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 15.06.2018

Bol to moj prvy nakup, vsetko prebehlo v poriadku.

Inovatívny prídavný pohon MIJO CITY Lite bol špeciálne navrhnutý na používanie v mestskom prostredí, kde určite oceníte jeho ľahkú ovládatelnosť, výnimočnú manévrovatelnosť, dostatočne silný výkon a zároveň nízku hmotnosť, malé rozmery a efektívnu skladnosť.

Jeho jednoduchý a zároveň ergonomický upínací mechanizmus je kompatibilný so širokou škálou invalidných vozíkov, čo umožňuje jeho všestranné využitie a stane sa tak nenahraditeľným spoločníkom v každodennom živote imobilných pacientov. Praktická výbava, výkonný 350W motor s dojazdom až do 35km a jednoduché ovládanie a pripojenie k vozíku zaistia maximálnu mobilitu a flexibilitu používania.

Prídavný pohon CITY Lite je možné ľahko pripojiť k takmer akémukoľvek invalidnému vozíku a vytvoriť z neho motorizovanú jednotku, ktorá vám tak výrazne uľahčí každodenné presuny v mestskom prostredí, šetrí vaše sily a pomôže ochrániť pred nadmerným namáhaním.

UPOZORNENIE: Nakoľko tento prídavný pohon je možné technicky upevniť takmer k akémukoľvek mechanickému vozíku, doporučujeme si pred jeho kúpou pozorne preštudovať diagram kompatibility uchytenia na rôzne typy vozíkov.

Celé ovládanie je prístupné na integrovanej riadiacej konzole na riadidlách, ktorých súčasťou je aj veľký LED displej zobrazujúci rýchlosť, prejdené kilometre, aktuálny rýchlostný stupeň a momentálnu kapacitu batérie. Na prednej strane pohonu nechýba ani veľké a kvalitné LED osvetlenie s vysokou svietivosťou a výstražné zvukové znamenie.

Rúčky riadidiel sú na koncoch vybavené moderným bezpečnostným prvkom, a to svetelnou signalizáciou zabrzdenia - ak používateľ zabrzdí, rozsvieti sa na obidvoch bokoch červené svetlo, ktoré je jasne viditeľné z viacerých uhlov. sa pre úsporu miesta dajú odskrutkovať, čím sa výrazne zmenšuje nárok na priestor pri preprave autom alebo pri uskladnení

O spoľahlivé a rýchle brzdenie sa postará účinná bubnová brzda s ovládaním na riadidlách. Upozorňujeme, že pri rýchlejšej jazde resp. vyššej rýchlosti pri jazde z kopca sa brzdná dráha môže predĺžiť, preto najmä pri jazde z kopca doporučujeme udržiavať bezpečnú nižšiu rýchlosť, obozretne sledovať okolie a dodržiavať bezpečné odstupy od chodcov.

Elektrický prídavný pohon pre invalidné vozíky - CITY Lite - TESTOVACÍ KUS SO ZNÁMKAMI POUŽÍVANIA  Elektrický prídavný pohon pre invalidné vozíky - CITY Lite - TESTOVACÍ KUS SO ZNÁMKAMI POUŽÍVANIA

Jazda bez defektu

Uvedomujeme si, že pri jazde mestom nikto nechce strácať čas s defektom a jeho prípadnou opravou, preto je pohon CITY Lite je vybavený plnou, bezdušovou 8½-palcovou penumatikou, ktorá okrem výbornej manévrovatelnosti úplne vylučuje riziko defektu.

Dôležité upozornenie:

Vzhľadom k tomu, že montáž a nastavenie pohonu vyžaduje viac času a individuálne precízne nastavenie pre každý typ invalidného vozíka, je montáž a inštalácia v cene produktu naším školeným personálom. Zákazníkov ešte pred potvrdením objednávky prosíme o zaslanie fotky ich vozíka z prednej časti, ideálne aj s údajom o šírke medzi pravou a ľavou časťou konštrukcie v cm čo pomôže s predprípravou. Doručenie je možné iba našou špeciálnou rozvozovou službou Unizdrav s poplatkom 20 Eur, vzhľadom k tomu, že pohon môže inštalovať iba náš personál.

Technické parametre

Rozmery 960 x 470 x 250 mm