Edukačné puzzle Detektív XXL od Beleduc

Zahrajte sa na detektíva a nájdite ukryté symboly.

Pridané: 30.01.2024

Rychlo a dôkladne.Všetko bolo v poriadku.Ďakujem

Kto sa už niekedy cítil ako detektív a vybral sa na pátraciu misiu? Edukačná skladačka Detektív XXL od Beleduc vás prevedie svetom pátrania, detailného sledovania a odhaľovania.

Vďaka hravej forme učenia sú deti motivované získavať nové vedomosti, precvičovať si logické myslenie, komunikáciu, ako aj motoriku.

Unizdrav

Červený plexisklový ekran uprostred môžete odstrániť a umiestniť na miesta, ktoré sa na prvý pohľad javia červené a "nepriehľadné".

Pozrite sa pozorne a zistite, aké stopy objavíte.

Okraj skladačky je tiež plný symbolov. Dokážete ich všetky nájsť?

Skladačka má priemer 49 cm a je vyrobená z vrstveného dreva a plastu.

Vhodná pre deti od 4 rokov.

• 52 dielikov puzzle

Školská taška BAZI s melónom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE Savana – pre deti od 1 roka

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 1 roka, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.

Balančná didaktická hra Climb od Beleduc

Balančná hra s loptičkami s cieľom dostať sa na vrchol veže, podporuje jemnú motoriku, koordináciu a koncentráciu.

Detská fitlopta s úchytom – zelená, 55 cm

Detskú fit loptu s úchytom možno využiť na rehabilitáciu i na kondičné cvičenia pre deti.

Fixaplast – detská náplasť, 50 x 6 cm nedelená

Fixaplast detská náplasť s vankúšikom na ošetrenie drobných rán.

Okuliare proti modrému svetlu pre deti ružové UNIZDRAV + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Odolné detské okuliare s účinným filtrom proti modrému svetlu a ochranou proti poškrabaniu v praktickom pevnom púzdre potiahnutom ekokožou.