Didaktická hra a puzzle 2v1 Impuzzible od Beleduc

Spoločenská didaktická hra na podporu rozvoja sluchu a koncentrácie.

Pridané: 17.01.2023

Objednaný tovar bol doručený na tretí deň od objednania, a popritom boli sviatky. Majú veľa dobrých vecí, pomôcok za výhodné ceny.

Didaktická hra Impuzzible prináša do jednej škatule dve témy. Kombinuje skladačku a pexeso na tému "Zvuky a Váhy". Ponúka veľa nápadov na hranie, vďaka ktorým môžu deti vždy objavovať niečo nové.

Veľká súprava je vhodná na hranie v skupine, ako aj samostatne.

Moderné pestrofarebné ilustrácie zvierat a obzvlášť kvalitné drevené diely lákajú deti k hre. Deti sa tu môžu hrať a experimentovať rôznymi spôsobmi.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Impuzzible od Beleduc

Význam rozvoja sluchu sa násobne zvyšuje v okolí zahltenom hlukom a vizuálnymi podnetmi. Zároveň sa koncentrácia detí posilňuje prostredníctvom porovnávania váh.

Počas počúvania tajomného šušťania a klepotania si deti rozvíjajú schopnosť vnímať a rozlišovať rôzne zvuky. Hraním objavujú svoj hudobný cit a rytmus.

Vďaka skúmaniu a vlastným skúsenostiam si deti lepšie zapamätávajú to, čo sa naučili a ľahšie aplikujú svoje vedomosti v nových situáciách.

Hra Impuzzible je vyrobená z udržateľného bukového dreva a vhodná pre deti od 3 rokov.

Rozmery

• 1 diel skladačky 12 x 4,5 x 2,5 cm
  • škatuľa 30,5 x 30,5 x 6 cm

• 20 skladačiek

Edukačné puzzle Detektív XXL od Beleduc

Zahrajte sa na detektíva a nájdite ukryté symboly.

Detská ortopedická obuv – typ 97 malinová

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Školská taška ENDY s jednorožcom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.

Okuliare proti modrému svetlu pre deti modré UNIZDRAV + puzdro, vrecúško a testovacia sada

Odolné detské okuliare s účinným filtrom proti modrému svetlu a ochranou proti poškrabaniu v praktickom pevnom púzdre potiahnutom ekokožou.

Detská ortopedická obuv – typ 32 riflovo-modrá

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Balančná didaktická hra Climb od Beleduc

Balančná hra s loptičkami s cieľom dostať sa na vrchol veže, podporuje jemnú motoriku, koordináciu a koncentráciu.