Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Zmysly od Beleduc

Skladačka povzbudzuje deti k premýšľaniu o svojom tele a rozprávaniu o svojich zmysloch.

Farby

Pridané: 22.11.2017

S tovarom aj s dopravou a časom dodania som bol spokojný.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Zmysly sa zameriava na rozpoznanie a porozumenie našim piatim zmyslom: zrak, sluch, čuch, chuť a hmat. Každý zmysel má 5 súvisiacich obrázkov na 5 skladačkách.

Tieto aspekty budú prenášané a trénované prostredníctvom rôznych herných variácií s využitím vnímania, senzibilizácie a jazykovej artikulácie.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Zmysly od Beleduc

Náš tip: Obrázky na jednotlivých dieloch skladačky by mali byť predtým prediskutované s deťmi a sú tiež ideálne na použitie počas voľnej hry na tému zmyslov a vnímania.

Vďaka hravej forme učenia sú deti motivované získavať nové vedomosti, precvičovať si komunikáciu, ako aj motoriku.

Rozmery škatule sú 18 x 18 x 5,8 cm. Hra Humanico Zmysly je vyrobená z vrstveného dreva a vhodná pre deti od 4 rokov.

• skladačka – 30 dielov s 5 témami v drevenej škatuli
  • návod

Detská ortopedická obuv – typ 32 riflovo-modrá

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Edukačné podlahové puzzle Z morských hlbín do vesmíru od Beleduc

45-dielna drevená skladačka XXL s motívom života vo vode, na zemi a vo vesmíre.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Povolania od Beleduc

30-dielna skladačka s 5 témami povolaní na podporu učenia hravou formou.

Školská taška BAZI s melónom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.

Detská sonická zubná kefka VITAMMY SMILE

Elektrická zubná kefka pre deti od 3 rokov so sonickou technológiou a mäkkými vláknami na dôkladnú starostlivosť o zuby a ďasná.

Školská taška BAZI pre malých pilotov

Ľahký školský batoh ideálny pre žiakov prvého stupňa ZŠ.