Spoločenská hra Happy & Harmony od Beleduc

Didaktická spoločenská hra na podporu rozvoja logického a strategického myslenia.

Pridané: 28.10.2018

prehľad web stránky, rýchle dodanie...niet čo vytknúť, spokojnosť

Spoločenská hra Happy & Harmony od Beleduc podnecuje rozvoj priestorového vnímania a logického uvažovania.

Škriatkovia Šťastko a Harmónia chcú sadiť vo svojej záhrade. Aby to dosiahli, musia si záhradu rozdeliť. Pomôžte im zistiť, kto bude sadiť v akej oblasti.

Hra je navrhnutá tak, aby pomohla deťom pochopiť priestor. Umožňuje im učiť sa zo svojich vlastných skúseností, že priestor možno vytvoriť z línií.

Pri používaní škriatkov sa deti učia porovnávať veľkosti priestoru a striedavé umiestňovanie plotov podnecuje ich logické a strategické myslenie.

Spoločenská hra Happy & Harmony od Beleduc

Cieľom hry je umiestniť čo najviac škriatkov na hraciu dosku a vyhrať čo najviac oblastí. Deti si teda precvičia aj jednoduchú matematiku, spomínané strategické myslenie, koncentráciu a koordináciu či jemnú motoriku.

Spoločenská hra Happy & Harmony prináša deťom okrem zábavy aj zaujímavý vzdelávací zážitok.

Je vyrobená z preglejky/MDF vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmery škatule sú 22,4 x 22,4 x 0,9 cm.

• 1 hracia doska
  • 16 škriatkov v dvoch farbách
  • 24 plotov
  • návod

Balančná didaktická hra Climb od Beleduc

Balančná hra s loptičkami s cieľom dostať sa na vrchol veže, podporuje jemnú motoriku, koordináciu a koncentráciu.

Školská taška BAZI s melónom

Ľahký školský batoh ideálny pre žiačky prvého stupňa ZŠ.

Didaktická stavebnica Flexistix XXL Set od Beleduc, 500 ks

Kreatívna stavebnica s farebnými bambusovými paličkami na tvorbu rôznych statických aj pohyblivých tvarov.

Chladiace a vyhrievacie vreckové príšerky, 1 ks

Obkladové vankúšiky pre deti podľa potreby chladia alebo zohrievajú požadované miesto.

Fixaplast – detská náplasť, 50 x 6 cm nedelená

Fixaplast detská náplasť s vankúšikom na ošetrenie drobných rán.

Školská taška MIRA modrozelená

Objemný školský batoh ideálny pre starších školákov od výšky cca 125 cm.