Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Emócie od Beleduc

30-dielna skladačka nielenže podporuje sociálno-emocionálne učenie, ale tiež rozvíja a posilňuje schopnosti logického myslenia a komunikácie.

Farby

Pridané: 26.02.2020

možnosť odberu na mieste, keďže žijem v tom istom meste

Hra a puzzle 2v1 Humanico Emócie je nápomocným nástrojom pre deti a rodičov. Pomáha lepšie pochopiť a vyjadriť emócie, ktoré nás sprevádzajú celým životom.

Ilustrované obrázkové dieliky, ktoré sa spájajú dohromady, predstavujú rôzne emócie a poskytujú deťom kreatívny priestor na vyjadrenie svojich pocitov.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Emócie od Beleduc

Hra obsahuje 30 dielov, pričom každý z nich reprezentuje konkrétnu emóciu. Týmto spôsobom môžu deti a rodičia spoločne diskutovať o rôznych pocitoch, ktoré zažívajú.

Skladanie dielov nielenže podporuje jemnú motoriku a sociálno-emocionálne učenie, ale tiež rozvíja logické myslenie a komunikačné schopnosti.

Hra Humanico Emócie je vyrobená z vrstveného dreva vhodná pre deti od 4 rokov.

Rozmery škatule sú 18 x 18 x 5,8 cm.

• skladačka – 30 dielov s 5 témami v drevenej škatuli
  • návod

Detská ergonomická opierka na správne držanie tela Curble KIDS, tyrkysová

Detská chrbtová opierka na podporu správneho držania tela počas sedenia a obmedzenie napätia a bolestí chrbtice.

Didaktická hračka Triedenie Marbelino 1 od Beleduc

Triediaca hra zameraná na precvičovanie jemnej motoriky, logického myslenia a matematiky.

Detská ortopedická obuv – typ 32 svetloružová

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Detská ortopedická obuv – typ 97 modrá

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Školská taška MIRA modrozelená

Objemný školský batoh ideálny pre starších školákov od výšky cca 125 cm.

Spoločenská hra Domino Mamba Zamba od Beleduc

Spoločenská didaktická hra – farbené domino pre veľa zábavy.