Didaktická hra Súprava pre remeselníkov od Beleduc

Detská súprava náradia na podporu rozvoja technických zručností a vedomostí hravou formou.

Pridané: 20.04.2022

Veľmi rýchle doručenie tovaru. Hneď na druhý deň od objednávky.

Praktická detská súprava náradia pre malých remeselníkov od Beleduc zaručene osloví všetkých detských kutilov či budúcich stavbárov.

V balení nájdu ochrannú prilbu, okuliare, meter, pílu, svetlo, ktoré dokonca svieti a mnoho ďalších pomôcok, ktoré pomôžu s realistickým stvárnením hry.

Didaktická hra Súprava pre remeselníkov od BeleducDidaktická hra Súprava pre remeselníkov od BeleducDidaktická hra Súprava pre remeselníkov od Beleduc

Vďaka hravej forme učenia budú deti motivované získavať nové vedomosti, precvičovať si motoriku či rozvíjať kreativitu, sociálno-emocionálne učenie, logické myslenie a koordináciu. Neváhajte popri hre dieťa korigovať a diskutovať s ním o používaní jednotlivých nástrojov.

Beleduc súprava pre remeselníkov je vyrobená z kvalitného zdravotne bezpečného plastu a je vhodná pre deti od 3 rokov.

• 17x príslušenstvo (batérie nie sú súčasťou balenia)

Školská taška BAZI pre malých pilotov

Ľahký školský batoh ideálny pre žiakov prvého stupňa ZŠ.

Kreatívna súprava Creating Arts, 200 ks

Blok na maľovanie bez použitia pera alebo ceruzky.

Hojdacie lano od Beleduc

Závesná hojdačka na podporu rozvoja koordinácie a rovnováhy.

Fixaplast – detská náplasť, 50 x 6 cm nedelená

Fixaplast detská náplasť s vankúšikom na ošetrenie drobných rán.

Detská ortopedická obuv – typ 32 riflovo-modrá

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Chladiace a vyhrievacie vreckové príšerky, 1 ks

Obkladové vankúšiky pre deti podľa potreby chladia alebo zohrievajú požadované miesto.