Edukačné puzzle 4 ročné obdobia od Beleduc

36-dielna drevená skladačka s motívom zmeny ročných období.

Pridané: 11.07.2018

bola to moja prva skusenost s tymto obchodom a som maximalne spokojny

Vrstvené drevené puzzle 4 ročné obdobia s motívmi jari, leta, jesene a zimy predstavuje praktickú náučnú hračku, ktorá deti oboznamuje s tým, ako sa počas roka príroda postupne mení.

Pomocou farebných ilustrovaných obrázkov sa deti naučia, v akom poradí dochádza k zmene jednotlivých ročných období a čo je pre ne charakteristické.

Edukačné puzzle 4 ročné obdobia od Beleduc

Klasické puzzle je obľúbenou činnosťou detí aj dospelých, pri ktorej sa precvičuje logické myslenie, trpezlivosť a jemná motorika.

Podporte učenie svojich detí a diskutujte s nimi o tom, čo vidia na jednotlivých kúskoch. Pomôžete im tým rozšíriť slovnú zásobu a trénovať komunikačné schopnostiUčenie hravou formou podporuje záujem detí o nové poznatky.

Edukačné puzzle 4 ročné obdobia od Beleduc

Vrstvené puzzle 4 ročné obdobia od Beleduc je vyrobené z dreva.

Rozmery skladačky sú 29 x 14 x 1,8 cm.

Vhodné pre deti od 4 rokov.

• puzzle 36 dielov

Detská ortopedická obuv – typ 97 malinová

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Povolania od Beleduc

30-dielna skladačka s 5 témami povolaní na podporu učenia hravou formou.

Edukačné podlahové puzzle Kvetinová lúka od Beleduc

45-dielna drevená skladačka XXL s množstvom detailov živočíchov a rastlín.

Detské ortopedické vložky do topánok MULTIFORM č. 21 – 34

Detské ortopedické vložky z penového materiálu vhodné na podporu priečnej a pozdĺžnej klenby.

P1595 J52718

Detská sonická zubná kefka VITAMMY SMILE

Elektrická zubná kefka pre deti od 3 rokov so sonickou technológiou a mäkkými vláknami na dôkladnú starostlivosť o zuby a ďasná.

Detská ortopedická obuv – typ 32 riflovo-modrá

Zdravotná ortopedická obuv pre deti s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby.