Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Povolania od Beleduc

30-dielna skladačka s 5 témami povolaní na podporu učenia hravou formou.

Farby

tip na darček

Pridané: 12.01.2022

Prvý ktát som objednala tovar od Vás, som spokojná, objednávka bola vybavená rýchlo a v poriadku. Ďakujem.

Hra a puzzle 2v1 Humanico Povolania od Beleduc je 30-dielna skladačka 5 témami povolaní. Ide o praktickú edukatívnu hru, ktorá deťom pomáha rozvíjať sociálno-emocionálne učenie, logické myslenie, koordináciu a takisto aj komunikačné zručnosti.

Balenie obsahuje 5 dielov s profesiami lekár, farmár, hasič, stavbár a policajt. Každé povolanie charakterizuje ďalších 6 ilustrovaných dielikov, ktoré do seba zapadajú ako puzzle. Na obrázkoch nájdete pracovné nástroje, vozidlá, či miesto výkonu práce. Úlohou je teda priradiť jednotlivé časti k správnemu zamestnaniu.

Didaktická hra a puzzle 2v1 Humanico Povolania od Beleduc

Popri tom je vhodné rozprávať sa s dieťaťom o náplni danej práce či diskutovať o výbere obľúbeného povolania.

Vďaka hravej forme učenia sú deti motivované získavať nové vedomosti, precvičovať si komunikáciu, ako aj motoriku.

Hra Humanico Povolania je vyrobená z dreva. Vhodná pre deti od 4 rokov.

• skladačka – 30 dielov s 5 témami v drevenej škatuli
  • návod

Detská fitlopta s úchytom – červená, 45 cm

Detskú fitloptu s úchytom možno využiť na rehabilitáciu i na kondičné cvičenia pre deti.

Cosmos detská

Detská vodoodolná náplasť na rany s veselými motívmi.

Edukačné puzzle Hádanka tela Dievča od Beleduc

29-dielna drevená skladačka postupne odhaľuje, čo skrýva ľudské telo.

Ortopedický koberček ORTHOPUZZLE More - pre deti od 1 roka

Jedinečná ortopedická pomôcka pre deti od 1 roka, určená na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu chodidiel a dolných končatín ako aj na akupresúru reflexných zón chodidla.

Fixaplast – detská náplasť, 50 x 6 cm nedelená

Fixaplast detská náplasť s vankúšikom na ošetrenie drobných rán.

Detská sonická zubná kefka VITAMMY SMILE

Elektrická zubná kefka pre deti od 3 rokov so sonickou technológiou a mäkkými vláknami na dôkladnú starostlivosť o zuby a ďasná.