Štvorkolka s nafukovacími kolesami MEGO

Rehabilitačná pomôcka slúžiaca ako podpora pri chôdzi pre pacientov, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom.

Pridané: 05.10.2022

Nemám čo povedať ako nevýhodu z mojej strany.

Štvorkoka MEGO vyniká od iných chodítok atraktívnym dizajnom. Táto pomôcka je vhodná pre ľudí, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom, stabilitou  a potrebujú podporu pri pohybe v interiéry alebo exteriéry.

Výhodou tejto štvorkolky je jej ľahká odolná hliníková konštrukcia, nosnosť do 135kg a nafukovacie pneumatiky, čo bežné štvorkolky nemávajú vo výbave. Nafukovacie pneumatiky sa dobre prispôsobujú rovinatému aj nerovnomernému povrchu.

Štvorkolka s nafukovacími kolesami MEGO

Textilná sedačka  a chrbtová opierka bude nápomocná pri oddychu počas  prechádzky.

Pod textilnou sedačkou sa nachádza praktická taška na drobné nákupy a na strane konštrukcie sa nachádza držiak pre barlu

Štvorkolka s nafukovacími kolesami MEGO Štvorkolka s nafukovacími kolesami MEGO

Rukoväte sú ergonomického tvaru a výškovo nastaviteľné. Brzdy pod rukoväťami sú parkovacie aj prevádzkové. Ovládajú sa potiahnutím brzdovej páky smerom hore alebo zatlačením na brzdnú páku smerom dole.

Štvorkolka s nafukovacími kolesami MEGO

Štvorkolka je veľmi ľahko skladovateľná (možné prevážať v aute) a vyžaduje si minimálnu montáž. Medzi časti,  ktoré je potrebné upevniť patria  nastaviteľné výšky rukovätí, a  tie sa zabezpečujú pomocou príslušných skrutiek. Chrbtová opierka sa jednoducho pripína na drážky, ktoré sú súčasťou rukovätí a tašku  upevníte na koštrukciu sedačky  z vonkajšej strany štvorkolky.

Údržba

Štvorkolku sa odporúča čistiť s vlhkou handričkou, bez použitia agresívnych čistiacich prostriedkov.

Pred použitím štvorkolky si podrobne prečítajte návod k použitiu.

Pokiaľ je možné, chodítko používajte na rovných povrchoch a vyhýbajte sa miestam, ako sú vpuste do kanálov a podobne.

Balenie neobsahuje pumpu!

Technické parametre štvorkolky:

Nastaviteľná výška rukovätí od zeme 82 - 99 cm
Hmotnosť 9,5 kg
Celková šírka 63 cm
Celková dĺžka 71 cm
Výška sedadla 61 cm
Šírka sedadla 39 cm
Hĺbka sedadla  22.5 cm
Vnútorná šírka medzi rukoväťami  47 cm
Priemer kolesa 30 cm  x  4 cm
Nosnosť 135 kg

Skladacia palica s osvetlením UNIZDRAV

Skladacia vychádzková palica s osvetlením pre mužov aj pre ženy.

Invalidný vozík na prevoz osôb UNIZDRAV

Ľahko prenosný skladací invalidný vozík s pevnou konštrukciou je určený na prevoz pacientov pomocou sprievodnej osoby.

Štvorkolka odľahčená, sivá

Odľahčená rehabilitačná pomôcka slúžiaca ako podpora pri chôdzi pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy.

Elektrická polohovacia posteľ CLINIC

Komfortná elektrická polohovacia posteľ (elektrické polohovacie lôžko) je určená pre domácu i ošetrovateľskú starostlivosť, vyznačuje sa jednoduchým ovládaním.