Tena Slip Super M, 30 ks

Plienkové nohavičky slúžia ako dokonalá ochrana pri úniku moču a stolice s absorpčnou schopnosťou 2570 ml.

Na sklade
Kód pre predpis:
B20450
Pridané: 06.10.2022

Vyborna komunikacia, rychle dodanie.

Plienkové nohavičky slúžia ako dokonalá ochrana pri úniku moču a stolice s absorbčnou schopnosťou 2570 ml. Sú pohodlné, priedušné, vyrobené z mäkkého materiálu podobného textílii, nedráždia pokožku.

Vďaka technológii FeelDry, ktorá umožňuje rýchle vsatie aj veľkého množstva moču, zostáva povrch nohavičiek suchý. Zostanete v suchu a pohodllí aj pri dlhodobom sedení či ležaní. Systém ConfioAir umožňuje pokožke dýchať. Elastický materiál okolo nôh je anatomicky tvarovaný a zabezpečuje ochranu pred pretečením.

Obsahuje tiež neutralizátor zápachu na zníženie rizika amoniakového zápachu a indikátor vlhkosti, ktorý signalizuje kedy je potrebné nohavičky vymeniť. Vhodné aj pre deti.

Veľkosť:

• pre obvod bokov 73 - 122 cm
  • rozmery 82,8 x 65 cm

Balenie:

• 30 kusov

Kód ZP: B20450

Rektálny vankúš

Vankúš na sedenie pre pacientov na lôžku slúži ako prevencia pred dekubitmi.

P1004 K58338

Toaletná stolička výškovo nastaviteľná

Výškovo nastaviteľná toaletná stolička určená ako náhrada WC pre pacientov, ktorí majú pohybové problémy.

P2020

Antidekubitný matrac (200x90cm) s kompresorom

Antidekubitný matrac je určený pre dlhodobo ležiacich pacientov ako prevencia pred preležaninami. Je vhodný pre klasické aj polohovacie postele.