Tena Pants Super - Large, 12 ks

Naťahovacie absorpčné nohavičky slúžia ako ochrana pri ťažkom stupni inkontinencie.

Na sklade
Kód pre predpis:
Značka:
Pridané: 03.10.2021

Objednávka bola prvý raz. Tovar bol dodaný včas a v plnej spokojnosti.

Naťahovacie absorpčné nohavičky slúžia ako ochrana pri ťažkom stupni inkontinencie s absorpčnou schopnosťou 2010 ml. Vďaka vrstve FeelDry, ktorá rýchlo dokáže nasať aj veľké množstvá moču do vysoko absorpčného jadra, poskytuje dlhotrvajúci pocit sucha. Nový systém ConfioFit je tenký a sleduje anatómiu tela, takže nohavičky sú pod oblečením menej viditeľné.

Sú dokonale priedušné, diskrétne a šetrné k pokožke, vyrobené z mäkkého materiálu. Nosia sa ako bežná spodná bielizeň. Majú odtrhávacie bočné spoje pre ľahké vyzliekanie. Neutralizér zápachu znižuje riziko amoniakového zápachu. Indikátor vlhkosti ukáže, kedy je potrebné vymeniť si nohavičky.

Veľkosť:

• pre obvod bokov 100 - 135 cm
  • veľkosť L - 90,6 x 81 cm

Balenie:

• 12 kusov

Kód ZP: B69260

Profesionálna umývacia emulzia Menalind, 500 ml

Menalind na jemné čistenie pokožky.

Koleso proti preležaninám

Koleso na podkladanie pre pacientov, ktorí dlhodobo ležia a môžu sa u nich vyskytnúť rany z preležania.