Lemon-Swab vatové tyčinky s glycerínom, 25x 3 kusy

Vatované glycerínové tyčinky s príchuťou citrónu na ústnu hygienu.

Na sklade
Pridané: 15.12.2019

veľmi dobré skúsenosti, najmä promptnosť a kvalita vybavovania objednávok

Vatové tyčinky Lemon-Swab s príchuťou citrónu sú určené na zvlhčenie sliznice, dezinfekciu, ošetrenie a čistenie ústnej dutiny. Pre vyššiu účinnosť sú tyčinky doplnené katalyzátorom na tvorbu vody, glycerínom, ktorý stimuluje slinné žľazy.

Pomôcka je určená pre pacientov s obmedzeným prísunom kyslíka alebo tekutín, pre komatóznych pacientov a starších pacientov ako súčasť rutinnej starostlivosti o ústnu dutinu.

Polypropylénová tyčinka je dlhá 9,5 cm.

• 25 balení po 3 kusy

Ochranné okuliare Gima

Ochranné okuliare sú dôležitou ochrannou pomôckou .Ochraňujú oči pred možným infekčným ochorením.

Bezlatexové škrtidlo 2,5 x 47 cm

Gumové bezlatexové škrtidlo na jednoduchý odber krvi.

Petriho miska, 9 cm

Sklenená okrúhla Petriho miska sa využíva v laboratóriách, zdravotníctve, v školách i všade tam, kde je potrebná.

Emitná miska, 24 cm

Miska na položenie čistých alebo použitých zdravotníckych pomôcok alebo nástrojov.

Papierové poháre 250 ml, 50 ks

Papierový pohár na bežné pitie, vhodný aj pre lekárov a ambulancie.

Lopatka lekárska 100ks

Vyšetrovacia lekárska lopatka drevená.