Prikrývka StopMite Active s úpravou proti roztočom

Prikrývka so špeciálnou povrchovou úpravou na účinný boj s alergiou na roztoče.

3 - 5 dni
Pridané: 13.10.2021

Spoľahlivý obchod
Rýchle doručenie

Prikrývka StopMite Active so špeciálnou povrchovou úpravou predstavuje účinný a zároveň cenovo dostupný spôsob boja s roztočmi a ich alergénmi. Antialergické a zároveň tiež antibakteriálne účinky radu produktov Stopmite Active sa tak postarajú o dokonale čisté prostredie pre váš spánok.

Použitá 100 % bavlna s protiroztočovou úpravou Actigard aktívne znižuje počet mikroorganizmov v lôžku aj v okolí a spomaľuje množenie baktérií, plesní a pachov, čím znižuje pravdepodobnosť alergických reakcií. Ide o dermatologicky testovanú textúru šetrnú k pokožke, ktorá nedráždi a nespôsobuje zdravotné problémy.

Prikrývka StopMite Active je vyplnená 100 % silikónovaným polyesterom Hollow, ktorý poskytuje vysokú tepelnú izoláciu a priedušnosť. Duté polyesterové vlákna sú mäkké, pružné, majú tvarovú pamäť a vysokú hodnotu loftu.

Pre ešte účinnejšiu ochranu pred alergénmi odporúčame zaobstarať si aj protiroztočové obliečky – kompletnú ponuku nájdete TU.

Rozmery

• 140 x 200 cm

Parametre

Povrchová látka 100 % bavlna s úpravou Actigard
Výplň 100 % silikónovaný polyester Hollow®
Rozmer 140 x 200 cm
Certifikácia Oeko-Tex®, Zaručená účinnosť ProAlergiky.cz
Pomôže Vám pri

Protiroztočové obliečky ProtecSom®

Protiroztočové obliečky a návleky na matrace ProtecSom® účinne bránia prieniku roztočov a alergénov z matracov i lôžkovín k alergikovi a tým uľahčujú liečbu alergií.

Vankúš UNIZDRAV ERGO VISCO

Zdravotný anatomický vankúš je vyrobený z vysoko kvalitnej VISCO elastickej pamäťovej peny.

Ortopedický matrac UNIZDRAV FAGUS

Komfortný, ortopedický matrac s vysoko kvalitnej studenej peny s profilovaným povrchom.

Vankúš StopMite Active s úpravou proti roztočom

Vankúš so špeciálnou povrchovou úpravou na účinný boj s alergiou na roztoče.

Protiroztočové obliečky Pristine®

Protiroztočové obliečky a návleky na matrace Pristine® zabraňujú prieniku roztočov a ich alergénov z lôžka k alergikovi, a tak výrazne obmedzuje alergické reakcie.

Súprava prikrývka + vankúš StopMite Active s úpravou proti roztočom

Zvýhodnená súprava prikrývky a vankúša so špeciálnou povrchovou úpravou na účinný boj s alergiou na roztoče.