Ozónový generátor, 20 g/h

Vysoko výkonný generátor ozónu na dôkladnú a komplexnú dezinfekciu priestorov od vírusov, baktérií, plesní a iných mikroorganizmov.

top produkt

Recyklačné poplatky s DPH:
Pridané: 03.11.2015

Jednoduchy rychly nakup. Spokojnost.

Vysoko výkonný generátor ozónu s produkciou 20 000 mg za hodinu je významným pomocníkom na každodennú dezinfekciu kancelárií, bytov a menších priestorov

Odstraňuje z priestorov baktérie, vírusy, mikroorganizmy, huby, plesne, zápach. Tento generátor je schopný rýchlo a efektívne vytvárať ozón a zabezpečiť tak kvalitnú dezinfekciu v extrémne zaťažených prevádzkach vrátane väčších miest s plochou až do 200 m2.

Prístroj funguje na báze generovania ozónu zo vzduchu, ktorý je toxickým plynom s typickým zápachom a je vyrábaný na rôzne priemyslové účely z prirodzene produkovaného kyslíka, a to ultrafialovým žiarením alebo elektrickým výbojom.

Ozónové generátory ponúkame v štyroch výkonnostných modelových triedach, a to nasledovne

BW-ST 10g - s produkciou ozónu 10g (10,000mg) za hodinu - vhodný na dezinfekciu menších priestorov, alebo áut (len na objednávku)

BW-ST 20g - s produkciou ozónu 20g (20,000mg) za hodinu - vhodný na dezinfekciu kancelárií, bytov, menších priestorov

BW-ST 30g - s produkciou ozónu 30g (30,000mg) za hodinu - určený pre priestory s vysokou záťažou a pohybom ľudí

BW-ST 40g - s produkciou ozónu 40g (40,000mg) za hodinu - určený pre priestory s vysokou záťažou a pohybom ľudí

Každý z modelov disponuje farebným LCD dotykovým displejom s funkciou časovača, kde sa dajú separátne nastaviť hodiny (0-99h) a minúty.  Zároveň prístroj na displeji informuje o aktálnom stave prostredia, kde je zobrazená aktuálna teplota a relatívna vlhkosť v priestore umiestenia prístroja. Kvalitná konštrukcia a praktická rukoväť zabezpečuje široké možnosti využitia a jednoduchú manipuláciu prístroja.

Ozónový generátor, 20 g/h

POZOR! Pozorne si prečítajte používateľský manuál pred použitím tohto prístroja. Počas prevádzky prístroja sa v miestnosti nesmú nachádzať žiadne osoby, zvieratá ani rastliny

Upozornenie: V prípade nepretržitej prevádzky generátora ozónu, dlhšej ako 6 hodín, sa môže poškodiť ošetrovaný priestor aj predmety, ktoré sú v ňom umiestnené.

Po ukončení prevádzky prístroja počkajte 1 hodinu, než do miestnosti vstúpite. Následne priestory dôkladne vyvetrajte.

ODPORÚČANÁ DOBA PREVÁDZKY PODĽA MODELU GENERÁTORA

Model ozónového generátora Model 20g/h
 Čas dezinfekcie (v min.) 5 10 20 30 40
 Veľkost dez. priestoru (m2) 25 50 100 150 200

Technické parametre

Veľkosť 275 x 185 x 150mm
Produkcia ozónu (g / hod.) 20g
Koncentrácia ozónu (ppm) 50 – 65
Výkon (W) 120
Hmotnosť v kg 3,6
Vstupná voltáž AC 110 – 220 V / 50 – 60 Hz
Chladenie chladenie vzduchom
Prevádzkové prostredie teplota prostredia < 45'C a rel. vlhkosť < 80%; prísny zákaz použitia v priestoroch s možným zdrojom vznietenía alebo explózie
Zdroj na generovanie ozónu vzduch
Časovací mód trvania dezinfekcie časovač

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý mobilný

Uzavretý mobilný germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Generátor ozónu WHITE 10000

Generátor ozónu priemyselnej triedy dokáže rýchlo a efektívne likvidovať vírusy, plesne a mikroorganizmy v prostredí.

UV čistička vzduchu Therapy Air Smart

Inovatívna prenosná germicídna čistička vzduchu zaistí 99,9 % čistotu vzduchu v akomkoľvek interiéri.

Čistička vody Zepter EdelWasser

Najmodernejšia technológia čistenia vody s 5-stupňovým filtrom šetrí nielen zdravie, ale aj peňaženku a životné prostredie.

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely

Dizajnový stojan na dezinfekciu rúk s automatickým dávkovačom dezinfekcie ideálny na umiestnenie pred vstupom do prevádzok.

Ozónový generátor, 40 g/h