Dezinfekčný roztok na ruky Septoderm, 500 ml

Dezinfekčný alkoholový prípravok na hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk.

500 ml
Liter
Pridané: 09.01.2023

Rychlo vybavena objednavka.vsetko ok.Bola som spokojna.odporucim vasu firmu aj ostatnym.Dakujem

Dezinfekčný roztok Septoderm slúži na dezinfekciu rúk a kože pred operačnými zákrokmi a vpichmi. Septoderm je dobre znášanlivý s pokožkou a má rýchly dlhotrvajúci účinok s dobrou odmasťovacou schopnosťou. Používa sa neriedený.

Spektrum účinnosti

• baktericídny, virucídny, mykobaktericídny, tuberkulocídny, fungicídny

Návod na použitie – hygienická dezinfekcia rúk

• EN 1500
  • do pokožky rúk votrite 3 ml prípravku
  • vtierajte aspoň 30 sekúnd

Návod na použitie – chirurgická dezinfekcia rúk

• EN 12791
  • do pokožky rúk votrite 2x5 ml prípravku
  • vtierajte aspoň 90 sekúnd

Zloženie

• etanol 85 % hm (850 g/kg ES 200-578-6)
  • voda, propan-1-ol, myristyl alkohol, glycerin, D-panthenol

• 500 ml

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o produkte.

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, čierny

Respirátor v polomaskovom vyhotovení FFP2 chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.