Ochranná chirurgická čiapka, 50 ks

Ochranná čiapka z netkanej textílie na univerzálne využitie v zdravotníctve či potravinárstve.

5,40 € / bal.
bal.
Pridané: 12.05.2018

Rýchlosť vybavenia objednávky

Ochranná chirurgická čiapka z ľahkej netkanej textílie zamedzuje kontaminácii ľudskými vlasmi. Využitie nájde v akomkoľvek prostredí, kde je kladený dôraz na zvýšenú hygienu práce, a to predovšetkým v zdravotníctve, laboratóriách, ošetrovateľstve či potravinárstve.

Zdravotnícka čiapka sa vďaka gumičke po celom obvode hlavy ľahko nasadzuje a pohodlne nosí.

Zloženie

• 100 % PP – netkaná textília

Hmotnosť

• 15 gramov

• 50 kusov

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Ochranné návleky na obuv vysoké, 1 pár

Vysoké návleky na topánky na zaistenie lepšej ochrany v rizikovom prostredí.

Ochranný plášť Hygonorm Light

Ochranný plášť z netkanej textílie na univerzálne využitie a spoľahlivú ochranu.

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, čierny

Respirátor v polomaskovom vyhotovení FFP2 chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, čierny

Rukavice - Nitrilové 100 ks

Jednorazové nesterilné nitrilové nepudrované rukavice používané väčšinou v zdravotníctve.