Ochranné návleky na obuv vysoké, 1 pár

Vysoké návleky na topánky na zaistenie lepšej ochrany v rizikovom prostredí.

Pridané: 02.04.2020

Som veľmi spokojný. Všetko bolo vybavené tak, ako malo. Ďakujeme.
Antoška

Vysoké ochranné návleky na obuv zaisťujú lepšiu ochranu v rizikovom prostredí. Návleky sú odolné voči bežnému znečisteniu, prachu, nerizikovým látkam či ľahkým postrekom kvapalnými chemikáliami.

Ochranné návleky na topánky disponujú protišmykovou podrážkou a antistatickou povrchovou úpravou. Lepšiu fixáciu pri nosení návlekov zaisťuje elastické zakončenie na lýtku a PVC šnúrky.

Zloženie

• 66 % PP – polypropylén
  • 34 % PE laminát (polyethylen)
  • neobsahuje latex na báze prírodného kaučuku

• 1 pár

Ochranný plášť Hygonorm Light

Ochranný plášť z netkanej textílie na univerzálne využitie a spoľahlivú ochranu.

Rýchlotest na PROTILÁTKY po očkovaní a prekonaní COVID-19, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchlotest pre osoby s COVID-19 a očkované osoby na rýchle kvalitatívne zisťovanie protilátok IgM/IgG na COVID-19 v ľudskej krvi, sére alebo plazme.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa aj nosohltanu na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm alebo nosohltanu.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Uzavretý statický germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Slinný antigénový certifikovaný test na COVID-19, 20 ks

20 ks balenie IN VITRO, na profesionálne použitie. Diagnostický test na kvalitatívnu detekciu antigénu nového koronavírusu SARS-CoV-2 v ľudských slinách.

Rúška na tvár s gumičkou – chirurgické sivočierne, 50 ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.