Respirátor FFP2 s filtrom 3M

Pridané: 15.06.2019

Spokojnosť, rýchle doručenie.

-22% top produkt

Respirátor FFP2 s výdychovým ventilom Cool-Flow, ktorý znižuje hromadenie tepla a poskytuje väčšie pohodlie predovšetkým v teplých a vlhkých podmienkach. Respirátor chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, pričom je účinný aj proti koronavírusu COVID-19.

3M™ respirátory s Cool Flow™ výdychovým ventilom

• efektívne odstránenie nahromadeného tepla a vlhkosti pre pocit sviežosti a výnimočné pohodlie
  • predĺžené nosenie aj počas dlhších zmien
  • redukcia rizika zahmlievania okuliarov

Maska sa upevňuje na tvár pomocou postranných gumičiek, vďaka čomu dobre prilne k tvári. Jedoducho tvarovateľná nosová časť s molitanovým podkladom zaručuje pohodlné a bezpečné nosenie.

Kategória respirátorov FFP2 zaručuje ochranu pred stredne vysokou úrovňou jemného prachu (do úrovne 12x NPEL) a areosólov na báze oleja alebo vody.

Norma: EN 149:2001+A1:2009 FFP2 respirátory

Cena je za 1 kus.

Z HYGIENICKÝCH DÔVODOV NIE JE MOŽNÉ TENTO TOVAR VRÁTIŤ.

Respirátor FFP2 s filtrom 3M

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Uzavretý statický germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa aj nosohltanu na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm alebo nosohltanu.

Ochranný plášť Hygonorm Light

Ochranný plášť z netkanej textílie na univerzálne využitie a spoľahlivú ochranu.

Rukavice - Nitrilové 100 ks

Jednorazové nesterilné nitrilové nepudrované rukavice používané väčšinou v zdravotníctve.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Rúška na tvár s gumičkou – chirurgické sivočierne, 50 ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.