Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 110 cm

Bezdotykový dezinfekčný stojan s pedálovým dávkovačom ideálny na umiestnenie pred vstupom do obchodov, budov a komerčných priestorov.

Pridané: 29.07.2018

Zatiaľ som nakupoval prvý krát.

Stojan na dezinfekciu rúk s pedálovým dávkovačom je ideálny na umiestnenie pred vstupom do prevádzok či iných priestorov, kde je zvýšený pohyb osôb a kladený väčší dôraz na hygienu a predchádzanie prenosu baktérií a vírusov. Dávkovanie pomocou pedála zabezpečuje aplikovanie dezinfekcie v potrebnom primeranom množstve.

Otvor s priemerom cca 3 cm poskytuje možnosť upevnenia rôznorodej nádoby s dezinfekciou. Výšku podstavca na dezinfekciu je možné meniť podľa vami požadovanej polohy pomocou 2 skrutiek z bočnej strany stojana, čo zaručuje použitie nádoby na dezinfekciu v rôznych veľkostiach.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 110 cm

Odolná stabilná konštrukcia dezinfekčného stojana umožňuje jeho voľné umiestnenie v priestorePredvŕtané diery na podstavci poskytujú tiež možnosť fixného pripevnenia k zemi. Okrem základného umiestnenia dezinfekcie teda pomáha tiež predchádzať prevrhnutiu či krádeži.

Stojan na dezinfekciu rúk má červenú farbu a informačný nápis.

Rozmery

• výška 110 cm
  • podstavec 40 x 40 cm
  • otvor na dezinfekčný prostriedok 3 cm

Papierové utierky na ruky v kotúči Tork Matic Advanced (H1), 6x 150 m

Papierové utierky v kotúči s vysokou savosťou znižujú vďaka samostatným útržkom spotrebu a zlepšujú úroveň hygieny.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 1000 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Automatický dávkovač tekutej dezinfekcie 320 ml

Moderný dizajnový dávkovač tekutej dezinfekcie, ktorý sa hodí do každej domácnosti i komerčných priestorov.

Automatický dávkovač dezinfekcie so stojanom UNIZDRAV, biely

Dizajnový stojan na dezinfekciu rúk s automatickým dávkovačom dezinfekcie ideálny na umiestnenie pred vstupom do prevádzok.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Uzavretý statický germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.