Ochranný oblek pred vírusmi Lakeland MicroMax NS

Kód skupiny: P3325

Jednorazový ochranný oblek na spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení.

top produkt

Kód skupiny:
Pridané: 26.09.2016

prehľadnosť ponuky
prijateľné ceny
rýchle dodanie

MicroMax NS je  ochranný oblek na všeobecné použitie, ktorý sa môže používať v pracovných prostrediach, kde môžu byť prítomné nebezpečné alebo neškodné nečistoty. MicroMax NS je veľmi praktický a ľahký a vyznačuje sa vysokou prenosovou rýchlosťou vlhkosti (MVTR) pre väčšie pohodlie nositeľa. MicroMax NS je vyrobený z kvalitných tkanín a preto je vhodný aj do mokrých alebo suchých interiérov, ideálne pre pracovné prostredie, kde sú nečistoty, špina, postriekané látky a rozliatie kvapaliny.

Kvapalina pod tlakom nebude prechádzať tkaninou MicroMax NS, čo z nej robí ideálne riešenie pre silové pranie a čistenie odpadových vôd. To tiež umožňuje tkanine MicroMax NS poskytovať ochranu vašej krvi a pred vírusmi, ktorú mnohé iné známe značky neposkytujú.

Overal používajte ako vrchný odev na bežný pracovný odev. Je určený len na jednorázové použitie, nemožno ho prať ani čistiť. Nepoužívajte v prostredí s vysokou teplotou, nebezpečenstvom požiaru, pri práci s otvoreným ohňom a pod.

Vlastnosti značky MicroMax® NS

• Univerzálna ochrana vhodná pre väčšinu priemyselných aplikácií
  • Tkanina vyhovuje normám ASTM F1670 a ASTM F1671 pre patogény prenášané krvou
  • Anti-stat ošetrený podľa EN 1149

Balenie: 1ks

Normy a osvedčenia

• EN ISO 13982-1:2004+A1:2010 – Ochranné odevy poskytujúce ochranu proti tuhým časticiam – norma upravuje minimálne požiadavky na protichemické obleky typu 5, ktoré chránia používateľa pred tuhými chemickými časticami a aerosólmi
  • EN 1073-2:2002 – Ochrana proti kontaminácii rádioaktívnymi časticami – ochranný odev zodpovedajúci tejto norme má chrániť používateľa proti kontaminácii pevnými rádioaktívnymi časticami
  • EN 1149-5:2018 – Antistatické vlastnosti – odevy certifikované podla tejto normy minimalizujú elektrostatické nabíjanie osôb

Na stiahnutie

Elektrostatická pištoľ VICTORY

1 428,00 €

Elektrostatická pištoľ ideálna na rýchlu bezkontaktnú dezinsekciu a dezinfekciu verejných priestorov s veľkou záťažou baktérií a vírusov.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Rukavice - Nitrilové 100 ks

Jednorazové nesterilné nitrilové nepudrované rukavice používané väčšinou v zdravotníctve.