Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox, 120 ks

Univerzálne antibakteriálne vlhčené utierky na rýchle čistenie rúk a celého tela.

2,30 € / bal.
bal.
Pridané: 04.02.2017

Odporucila by som nakup.u Vas cez internet.

-34% top produkt

Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox Health Guard ničia až 99,9 % baktérií. Sú vhodné na každodenné použitie kedykoľvek a kdekoľvek, doma, v aute, na cestách či v práci. Využiť ich môžete na čistenie rúk, tváre i celého tela, ako aj na povrchy. Po použití nie je nutné oplachovanie.

Dezinfekčné utierky neobsahujú alkohol, bielidlo ani parabény. Dermatologicky a mikrobiologicky testované, s vyváženým pH.

Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox, 120 ks

Spôsob použitia

• otvorte uzáver a vyberte antibakteriálnu utierku
  • očistite potrebné miesto
  • utierku vyhoďte do koša
  • po otvorení obal znovu zalepte – predídete tým vysychaniu utierok

Upozornenie

• vyhnite sa kontaktu s očami
  • v prípade zasiahnutia očí, vypláchnite dostatočným množstvom vody

Zloženie

• deionized aqua, PEG-7 glyceryl cocoate, polysorbate 20, cocoamidopropyl betaine, dehydroacetic acid, benzoic acid, phenoxyethanol, parfum, tetrasodium EDTA, citric acid, alpha isomethylionone, citronellol, D-limonene linalool isoeugenol gereniol

• 120 kusov

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Uzavretý statický germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml - 9 + 1 ZDARMA

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa aj nosohltanu na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm alebo nosohltanu.

Umývacia rukavica

Prateľná umývacia rukavica slúži na osobnú hygienu pacientov.

Respirátor FFP3 s filtrom, biely

Respirátor s filtrom v polomaskovom vyhotovení chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia, je účinný proti koronavírusu COVID-19.