Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox, 120 ks

Univerzálne antibakteriálne vlhčené utierky na rýchle čistenie rúk a celého tela.

top produkt

Pridané: 22.11.2023

sú pohodlné, oblasť päty je mäkká,chodí sa v nich ľahko a pohodlne ,odporúčam všetkými desiatimi

Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox Health Guard ničia až 99,9 % baktérií. Sú vhodné na každodenné použitie kedykoľvek a kdekoľvek, doma, v aute, na cestách či v práci. Využiť ich môžete na čistenie rúk, tváre i celého tela, ako aj na povrchy. Po použití nie je nutné oplachovanie.

Dezinfekčné utierky neobsahujú alkohol, bielidlo ani parabény. Dermatologicky a mikrobiologicky testované, s vyváženým pH.

Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox, 120 ks

Spôsob použitia

• otvorte uzáver a vyberte antibakteriálnu utierku
  • očistite potrebné miesto
  • utierku vyhoďte do koša
  • po otvorení obal znovu zalepte – predídete tým vysychaniu utierok

Upozornenie

• vyhnite sa kontaktu s očami
  • v prípade zasiahnutia očí, vypláchnite dostatočným množstvom vody

Zloženie

• deionized aqua, PEG-7 glyceryl cocoate, polysorbate 20, cocoamidopropyl betaine, dehydroacetic acid, benzoic acid, phenoxyethanol, parfum, tetrasodium EDTA, citric acid, alpha isomethylionone, citronellol, D-limonene linalool isoeugenol gereniol

• 120 kusov

Umývacia rukavica

Prateľná umývacia rukavica slúži na osobnú hygienu pacientov.

Antigénový certifikovaný výterový test zo špičky nosa na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm

Nadväzujúce papierové utierky Tork PeakServe (H5), 4920 ks

Nadväzujúce papierové utierky v útržkoch znižujú spotrebu a zlepšujú úroveň hygieny.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Ochranný pološtít s gumičkou, 1 ks

Ochranný pološtít na tvár s gumičkou na zaistenie ochrany pred možným infekčným ochorením.

Dezinfekčná brána GRT-031- QD

3 300,00 €

Exkluzívny vstupný dezinfekčný systém s dávkovačom dezinfekcie na kontrolu viacerých parametrov súvisiacich so znížením rizika prenosu infekcií.