Bezkontaktný infračervený teplomer Contec TP500

Bezdotykový teplomer vhodný aj do extrémnych podmienok zaručí presný výsledok za menej ako sekundu, a to s presnosťou na 0,1 °C.

Pridané: 01.08.2016

po jednom nákupe je ťažko sa vyjadriť, ak neposielajú návody v slovenčine ani pri iných výrobkoch, môže to byť problém

-44% top produkt

Univerzálny bezdotykový teplomer Contec TP500 funguje aj pri nízkych teplotách, vďaka čomu zaručí rýchle a kvalitné meranie aj v nepriaznivých podmienkach vo vonkajších priestoroch.

Výsledky sú spoľahlivé aj pri vonkajších meraniach, a to až do -20 °C. Contec TP500 umožňuje meranie bez nutnosti kontaktu s meraným objektom, takže zaručuje maximálnu ochranu pred vírusmi a baktériami. Teplomer zachytáva nepretržite viacero meraní, pričom medzi jednotlivými meraniami nie je potrebné čakať, preto nájde využitie nielen v domácnosti či práci, ale aj na klinikách ako lekársky teplomer.

Bezkontaktný infračervený teplomer Contec TP500       Bezkontaktný infračervený teplomer Contec TP500  Bezkontaktný infračervený teplomer Contec TP500

Teplomer disponuje zaujímavými vlastnosťami, ako sú: inteligentné vypnutie, pripomienka nízkeho stavu batérie či nízka spotreba energie.

Technické parametre

Pamäť 30 meraní
Doba merania teploty menej ako 1 sekunda
Automatické vypnutie áno
Rozsah merania teploty 32 °C ~ až ~ 42,9 °C
Rozsah prevádzkovej teploty

normálna prevádzka: +16 °C – +35 °C

extrémne podmienky: -20 °C – +55 °C

Presnosť merania

32 °C – 42,0 °C ± 0,2

35,0°C a viac ako 42,0°C ± 0,3

Napájanie 2 batérie AAA, nie sú súčasťou balenia

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Uzavretý statický germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.

Bezortuťový teplomer Gima

Bezortuťový teplomer určený na meranie telesnej teploty pre deti aj dospelých.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Ochranná šatka pre športovcov RESPILON R-shield, čierna

Unikátny moderný nákrčník s nanovláknovou membránou, ktorá zachytí 99,9 % vírusov a baktérií, smogu, jemného prachu a alergénov.

Čistička vzduchu UNICLEAN s UVC lampou a smart WIFI ovládaním

Výkonná, tichá a zároveň vysokoúčinná čistička vzduchu nabitá inovatívnymi technológiami pre miestnosti do 61m2

Digitálny teplomer

Digitálny teplomer na meranie telesnej teploty.

Doplňujúci tovar