Ochranný pološtít s gumičkou, 1 ks

Ochranný pološtít na tvár s gumičkou na zaistenie ochrany pred možným infekčným ochorením.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

Pridané: 22.02.2016

Tovar prisiel v poriadku, akurat podcenili balenie skumaviek a tie prisli puknute, ale po telefonate dodali bez problemov nove

-7% top produkt

Ochranný pološtít na tvár je dôležitou ochrannou pomôckou, ktorá zaisťuje ochranu tváre pred možným infekčným ochorením. Oblé vyhotovenie plne ochráni nos a ústa. Súčasťou štítu je tiež mäkký pás so stojačikom na pohodlné upevnenie na nose. Vďaka tomu nedochádza k zahmlievaniu, ako je to pri klasickom štíte, či pri nosení okuliarov.

Pološtít je ideálnym riešením pre ľudí s dýchacími ťažkosťami a všetkých, ktorým prekáža dlhodobé nosenie rúšok.

Ochranný pološtít je odolný voči bežným čisitiacim prostriedkom a prostriedkom na čistenie skla a teda vhodný na opakované použitie.

NORMA: STN EN 167 – osobné prostriedky na ochranu očí, optické skúšobné metódy

Rozmery

• univerzálna veľkosť – 256 × 122 mm

Parametre

• číre polypropylénové sklo
  • pohodlný mäkký upevňujúci pás
  • prispôsobiteľné postranné gumičky

Ochranná šatka pre športovcov RESPILON R-shield, čierna

Unikátny moderný nákrčník s nanovláknovou membránou, ktorá zachytí 99,9 % vírusov a baktérií, smogu, jemného prachu a alergénov.

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml - 9 + 1 ZDARMA

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

Antigénové certifikované výterové testy zo špičky nosa aj nosohltanu na COVID-19 s 99 % úspešnosťou výsledkov, nazálne, 20 ks

20 ks balenie IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchly, neinvazívny kombinovaný antigénový výterový test na kvalitatívnu detekciu nucleocapsidového proteínu, antigénu SARS-CoV-2, prostredníctvom vzorky z nosového výteru už od 2cm alebo nosohltanu.

Chirurgické rúška MEDICAL, 50ks

Rúško na tvár s gumičkou bráni riziku infekcie.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Germicídny žiarič UNIZDRAV uzavretý statický

Uzavretý statický germicídny žiarič určený na dezinfekciu priestorov, vhodný na použitie za prítomnosti ľudí.