Automatický dávkovač tekutej dezinfekcie 320 ml

Moderný dizajnový dávkovač tekutej dezinfekcie, ktorý sa hodí do každej domácnosti i komerčných priestorov.

320 ml
Liter
109,06 € / l
Pridané: 09.12.2021

Veľká pomoc pri starostlivosti o ležiaceho pacienta. Odporúčam.

novinka top produkt

Automatický dávkovač určený pre tekutú dezinfekciu, ktorý vám zabezpečí dôkladnú dezinfekciu vašich rúk a bezkontaktnú ochranu proti baktériám a vírusom. Vďaka infračervenému senzoru vám zjednoduší a zrýchli prevenciu v prevádzkach so zvýšeným pohybom ľudí.

Dávkovač disponuje zaujímavým moderným dizajnom s 320 ml nádobou, ktorá sa ľahko dopĺňa odkrútením na spodnej strane dávkovača. Na prevádzku potrebuje 3 alkalické AA batérie, ktoré sa vkladajú do priestoru na batérie pod hornou častou dávkovača po odkrútení spodnej nádoby.

Velmi praktickým príslušenstvom je aj nálepkový držiak na stenu, ktorý sa lepí na hladký a odmastený povrch, ako napr. obklad a umozňuje používať dávkovač prakticky kdekoľvek na vami zvolenom mieste bez nutnosti umiestnenia na vodorovnom povrchu.

Automatický dávkovač tekutej dezinfekcie 320 ml

Na vrchu dávkovača sa nachádza multifunkčný gombík slúžiaci na zapnutie a vypnutie zariadenia a nastavenie intenzity dávkovania. V ponuke máte 2 úrovne dávkovania podľa potreby. LED indikátor svieti na modro, ak zariadenie vydáva dezinfekciu a takisto zasvieti aj pri vypnutí.

Nesmú sa používať tekutiny v hustom skupenstve a s pevnými čiastočkami a hrudkami, nakoľko dávkovač je určený a navrhnutý iba pre tekuté formy dezinfekcie, či už alkohové alebo bezalkoholové. Pri čistení dávkovača dodržujte bezpečnostné pokyny, neponárajte dávkovač do vody a neumývajte dávkovač v sprche.

Príslušenstvo: malý krížový skrutkovač na  otvorenie krytu na AA batérie, adhezívny držiak na stenu. (Batérie nie sú súčasťou balenia.)

Technické parametre

Objem nádoby 320 ml
Batéria 3x 1,5 V batérie AA
Rozmer dávkovača 74 x 113 x 186 mm
Dosah senzora 8 cm

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Batéria Panasonic Evolta AA 8ks

Alkalické batérie s lepším výkonom. Poskytujú spoľahlivý a najvyšší výkon.

Papierové utierky na ruky v kotúči Tork Matic Advanced (H1), 6x 150 m

Papierové utierky v kotúči s vysokou savosťou znižujú vďaka samostatným útržkom spotrebu a zlepšujú úroveň hygieny.

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml - 9 + 1 ZDARMA

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

Rýchlotest na PROTILÁTKY po očkovaní a prekonaní COVID-19, 25 ks balenie

25 ks balenie IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchlotest pre osoby s COVID-19 a očkované osoby na rýchle kvalitatívne zisťovanie protilátok IgM/IgG na COVID-19 v ľudskej krvi, sére alebo plazme.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 110 cm

Bezdotykový dezinfekčný stojan s pedálovým dávkovačom ideálny na umiestnenie pred vstupom do obchodov, budov a komerčných priestorov.