Ochranný oblek pred vírusmi VinGuard VIN-2000 PRO

Kód skupiny: P3279

Jednorazový ochranný oblek na spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení.

top produkt

Kód skupiny:
Pridané: 18.10.2023

jednoduchosť objednania a rýchlosť doručenia

Ochranný oblek s kapucňou kategórie III. VinGuard VIN-2000 PRO spĺňa požiadavky normy ISO 13485:2016 vzťahujúcej sa k spôsobilosti poskytovať zdravotnícke pomôcky a súvisiace služby tak, že dôsledne plní požiadavky zákazníka a uplatniteľné regulačné požiadavky.

Ďalšie normy

• EN 14605 (typ 3 a typ 4) - ochranné odevy proti kvapalným chemikáliám – funkčné požiadavky na odevy s kvapalinotesnými (typ 3) alebo sprejotesnými (typ 4) spojmi
  • EN 13982-1 (typ 5) – ochranné odevy na použitie proti tuhým časticiam – funkčné požiadavky na ochranné odevy proti chemikáliám, zabezpečujúce ochranu celého tela proti vzduchom sa šíriacim tuhým časticiam
  • EN 13034 (typ 6) – ochranné odevy proti kvapalným chemikáliám – funkčné požiadavky na ochranné odevy proti chemikáliám, poskytujúce obmedzenú ochranu proti kvapalným chemikáliám

Ultraľahký jednorazový ochranný oblek vyrobený z laminátovej tkaniny poskytuje v rôznych oblastiach spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení. Oblek je antistatický.

Ochranný oblek pred vírusmi VinGuard VIN-2000 PRO              Ochranný oblek pred vírusmi VinGuard VIN-2000 PRO

Kombinéza sa zapína na zips, ktorý je chránený. Lepšiu priľnavosť k telu zaisťuje vyhotovenie s gumičkou na lemoch kapucne, páse, rukách a nohách. Na rukávoch je k dispozícii takisto možnosť pevnejšieho pripevnenia odevu prevlečením cez palec.

Overal používajte ako vrchný odev na bežný pracovný odev. Je určený na jednorazové použitie, nemožno ho prať ani čistiť. Nepoužívajte v prostredí s vysokou teplotou, nebezpečenstvom požiaru, pri práci s otvoreným ohňom a pod.

Ochranný oblek pred vírusmi VinGuard VIN-2000 PRO          Ochranný oblek pred vírusmi VinGuard VIN-2000 PRO

Balenie: 1 ks

Veľkosti: M, L, XXL

Veľkosť

Výška (cm)

Hrudník (cm)

XXL

Elektrostatická pištoľ VICTORY

1 428,00 €

Elektrostatická pištoľ ideálna na rýchlu bezkontaktnú dezinsekciu a dezinfekciu verejných priestorov s veľkou záťažou baktérií a vírusov.