Germicídny žiarič PROLUX G® M55W/SPH01M SP

Účinný mobilný germicídny žiarič na kolieskach so snímačom pohybu na dezinfekciu povrchov a vzduchu bez prítomnosti ľudí.

5 - 7 dni
Pridané: 14.12.2023

veľa tovaru na sklade
rýchle doručenie tovaru bez čakania
výborná komunikácia

Použitie priameho germicídneho žiariča sa pokladá za najbezpečnejšiu metódu UVC. Germicídny žiarič účinne pomáha v boji proti vírusom – jeho žiarenie spôsobuje úhyn mikroorganizmov tým, že narúša ich DNA, a tak dochádza k ich deštrukcii. Samotná dezinfekcia pritom prebieha za využitia ultrafialového žiarenia špeciálnej časti UVC žiarenia, a to žiarenia s vlnovou dĺžkou 253,7 nm.

Priame žiarenie má negatívny vplyv na ľudský organizmus, preto sa odporúča vykonávať dezinfekciu bez prítomnosti ľudí. Dezinfekcia povrchov a vzduchu je vysokoefektívna do 6 m a čas potrebný na primeranú dezinfekciu je približne 1 hodina.

Otvorené germicídne žiariče je vhodné používať vždy, hlavne v prevádzkach s možnosťou kontaminácie s biologickými materiálmi (krv, moč, hnis). Hlavné využitie nájdu v zdravotníctve, sociálnych či potravinárskych zariadeniach.

Germicídny žiarič PROLUX G® M55W/SPH01M SP s programovateľnými spínacími hodinami umožňuje nastavenie režimu denných alebo týždenných hodín. Vyniká jednoduchým programovaním i obsluhou.

Používanie a účinnosť germicídnych žiaričov radu PROLUX G® sú overené dlhoročnými skúsenosťami priamo z praxe. Pri správnom používaní nemôže dôjsť k nežiaducej expozícii UVC žiarením, teda sú zdravotne vyhovujúce.

Výrobca je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001: 2015 a ISO 14001: 2015.

Germicídny žiarič PROLUX G® M55W/SPH01M SP

Germicídny žiarič PROLUX G® prešiel testom 10-dňovej kultivácie sterov z prostredia, v rámci ktorého sa jasne preukázali pozitívne účinky prístroja na čistenie ovzdušia.

Technické parametre

Prevedenie pripojenia mobilný
Balenie kartón/1 kus
Farba biela
Príkon 55 W
Váha netto 6,8 kg, brutto 7,0 kg
Napájanie 230 V/50 Hz

POZOR UVC ŽIARENIE POŠKODZUJE ZRAK !!!

Montáž germicídneho žiariča nie je zahrnutá v cene. Germicídny žiarič sa dodáva s káblom.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Rúško na tvár plátené na gumičku, biele 1 ks

Plátenné prateľné rúško na tvár s gumičkou.