Stojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Pridané: 22.10.2017

rýchlosť
kvalita
seriózny prístup k zákazníkovi

Univerzálny kovový sanitačný stojan umožňuje pevné namontovanie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok či iných priestorov, kde je zvýšený pohyb osôb a kladený väčší dôraz na hygienu a predchádzanie prenosu baktérií a vírusov. Otvor s priemerom cca 3 cm pritom poskytuje možnosť upevnenia rôznorodej nádoby s dezinfekciou.

Stojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cmStojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Odolná stabilná konštrukcia dezinfekčného stojana umožňuje jeho voľné umiestnenie v priestore. Predvŕtané diery na podstavci poskytujú tiež možnosť fixného pripevnenia k zemi. Okrem základného umiestnenia dezinfekcie teda pomáha tiež predchádzať prevrhnutiu či krádeži.

Stojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm Stojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Stojan na dezinfekciu rúk má bielu farbu a informačný nápis.

Dezinfekčný prostriedok nie je súčasťou držiaka.

Rozmery

• výška 100 cm
  • podstavec 40 x 40 cm
  • otvor na dezinfekčný prostriedok 3 cm

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Vreckový antibakteriálny gél do kabelky Sanidermal, 30 ml

Praktický vreckový rýchlo pôsobiaci dezinfekčný gél na dezinfekciu rúk.

Tekuté mydlo Beauty Line, 500 ml

Tekuté mydlo s vôňou uhorky a zeleného čaju na každodennú starostlivosť o čistotu rúk.