Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Pridané: 10.06.2016

- prekvapivo rýchle doručenie, na druhý deň po objednávke, naozaj som to nečakal

Univerzálny kovový sanitačný stojan umožňuje pevné namontovanie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok či iných priestorov, kde je zvýšený pohyb osôb a kladený väčší dôraz na hygienu a predchádzanie prenosu baktérií a vírusov. Otvor s priemerom cca 3 cm pritom poskytuje možnosť upevnenia rôznorodej nádoby s dezinfekciou.

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cmStojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Odolná stabilná konštrukcia dezinfekčného stojana umožňuje jeho voľné umiestnenie v priestore. Predvŕtané diery na podstavci poskytujú tiež možnosť fixného pripevnenia k zemi. Okrem základného umiestnenia dezinfekcie teda pomáha tiež predchádzať prevrhnutiu či krádeži.

Stojan na dezinfekciu rúk má červenú farbu a informačný nápis.

Dezinfekčný prostriedok nie je súčasťou držiaka.

Rozmery

• výška 100 cm
  • podstavec 40 x 40 cm
  • otvor na dezinfekčný prostriedok 3 cm

Tekuté mydlo Beauty Line, 500 ml

Tekuté mydlo s vôňou uhorky a zeleného čaju na každodennú starostlivosť o čistotu rúk.

Dezinfekčná brána GRT-031- QD

Exkluzívny vstupný dezinfekčný systém s dávkovačom dezinfekcie na kontrolu viacerých parametrov súvisiacich so znížením rizika prenosu infekcií.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 1000 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.

Stojan biely na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm