Jednorazový ochranný oblek s kapucňou

Kód skupiny: P3197

Ultraľahký jednorazový ochranný odev z polypropylénu so spoľahlivou ochranou.

top produkt

Kód skupiny:
Pridané: 28.02.2024

Nenakupovala som u Vás prvýkrát, zatiaľ maximálna spokojnosť

Ultraľahký jednorazový ochranný oblek s kapucňou vyrobený z polypropylénu poskytuje v rôznych oblastiach spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení. Odev je určený na všeobecné použitie vrátane zdravotníckeho použitia.

Ochranný oblek s kapucňou spľna normy na ochranu pred vírusom COVID-19.

Jednorazový ochranný oblek s kapucňou                                      Jednorazový ochranný oblek s kapucňou

Navrhnutý bol na ľahkú ochranu proti tuhým časticiam, prachom, chemikáliám vo forme postreku, rádioaktívnym časticiam, farbám, lakom a aerosólom. Ochranný oblek sa zapína na zips a kapucňa sa dá stiahnutím lepšie prispôsobiť hlave.

Overal používajte ako vrchný odev na bežný pracovný odev. Je určený len na jednorázové použitie, nemožno ho prať ani čistiť.. Polypropylén, z ktorého je vyrobený, je horľavý a pri zvýšenej teplote sa taví. Nepoužívajte v prostredí s vysokou teplotou, nebezpečenstvom požiaru, pri práci s otvoreným ohňom a pod.

Materiál: polypropylén

Balenie: 1ks

Veľkosti:  XL, XXL

Veľkosť Obvod hrudníka Výška
XL 108 – 116 cm 182 – 192 cm
XXL 112 – 120 cm 185 – 195 cm

Normy a osvedčenia

• EN ISO 13982-1:2004+A1:2019 – Ochranné odevy poskytujúce ochranu proti tuhým časticiam – norma upravuje minimálne požiadavky na protichemické obleky typu 5, ktoré chránia používateľa pred tuhými chemickými časticami a aerosólmi
  • EN 1073-2:2002 – Ochrana proti kontaminácii rádioaktívnymi časticami – ochranný odev zodpovedajúci tejto norme má chrániť používateľa proti kontaminácii pevnými rádioaktívnymi časticami
  • EN 1149-5:2008 – Antistatické vlastnosti – odevy certifikované podla tejto normy minimalizujú elektrostatické nabíjanie osôb

Rúško na tvár plátené na gumičku, biele 1 ks

Plátenné prateľné rúško na tvár s gumičkou.