Dezinfekčný roztok Dezinfectol IMUNA, 5l

Dezinfekčný roztok s biocídnym účinkom už po 30 sekundách na rýchlu dezinfekciu rúk.

Vážený zákazník, je nám ľúto, ale tento tovar už bol vyradený z našej ponuky.

5 l
Liter
4,78 € / l
Pridané: 08.09.2021

Na jednotku a hlavne promtne

Dezinfekčný roztok Dezinfectol IMUNA poskytuje biocídny účinok už po 30 sekundách, vďaka čomu zaisťuje rýchlu dezinfekciu pokožky rúk. Vďaka svojmu zloženiu na báze etanolu v koncentrácii 800,0 ml/l zaručuje efektívnu ochranu v rámci každodennej prevencie voči kontaminácii baktériami a vírusmi. Pri používaní tejto dezinfekcie nie je potrebné používať vodu ani mydlo.

Dôležitou výhodou dezinfekcie Dezinfectol IMUNA je tiež to, že zaisťuje dobrú toleranciu pokožky aj počas dlhodobého používania.

Prípravok bol zaradený do registra biocídnych výrobkov sprístupnených na trhu v Slovenskej republike podľa § 20 ods. 2 biocídneho zákona pod registračným číslom bio/723/D/20/CCHLP.

Návod na použitie

• naneste cca 3 ml dezinfekčného roztoku na ruky a rovnomerne rozotierajte po dobu 30 sekúnd
  • pre efektívnu dezinfekciu nezabúdajte na priestor medzi prstami
  • nechajte voľne uschnúť

Upozornenie

• vysoko horľavá kvapalina
  • vyhnite sa kontaktu s očami
  • len na vonkajšie použitie

Zloženie

• etanol 80 % (v/v)
  • peroxid vodíka 0,125 % (v/v)
  • glycerol 1,45 % (v/v)
  • voda 18,425 % (v/v)

• 5 litrov

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o produkte.

Dezinfekčný roztok na ruky čistiaci, 5 l

Stojan červený na dezinfekciu rúk, bez dezinfekcie, 100 cm

Univerzálny kovový stojan na upevnenie dezinfekčných prostriedkov na ruky pred vstupom do prevádzok.

Rýchlotest na PROTILÁTKY po očkovaní a prekonaní COVID-19, 25 ks balenie

25 ks balenie IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchlotest pre osoby s COVID-19 a očkované osoby na rýchle kvalitatívne zisťovanie protilátok IgM/IgG na COVID-19 v ľudskej krvi, sére alebo plazme.

Rýchlotest na PROTILÁTKY po očkovaní a prekonaní COVID-19, 1 ks

1 ks IN VITRO, na profesionálne použitie. Rýchlotest pre osoby s COVID-19 a očkované osoby na rýchle kvalitatívne zisťovanie protilátok IgM/IgG na COVID-19 v ľudskej krvi, sére alebo plazme.

Ochranný plášť Hygonorm Light

Ochranný plášť z netkanej textílie na univerzálne využitie a spoľahlivú ochranu.

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 1000 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.