Burbegel dezinfekčný prostriedok 3 l

Univerzálny dezinfekčný prostriedok so 70 % etanolu na dezinfekciu rôznych plôch vrátane rúk.

top produkt

3 l
Liter
Pridané: 29.07.2021

Objednala som štvorkolku pre seniorov pre môjho manžela, ktorý bol veľmi spokojný. Obchod nám doručil objednaný tovar do 24 hod., ako to má v profile. Vždy som bola veľmi spokojná s tovarom, ktorý som objednala u tejto firme. Môžem doporučiť každému, sú super!

Burbegel je univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu určený na rýchle a efektívne čistenie plôch a rôznych povrchov odolných voči alkoholu. Využiť ho môžete aj pri dezinfikovaní rúk. Čistiaci prípravok obsahuje účinné látky, akými je etanol (552,7 g/l), glycerín a mentol, ktoré účinne bojujú proti baktériám a vírusom.

Návod na použitie

• prípravok naneste na ošetrované plochy, nechajte pôsobiť min. 60 sekúnd a následne voľne uschnúť
  • dezinfekčný prípravok je vhodný aj na čistenie rúk bez použitia vody a mydla

Upozornenie

• vysoko horľavá kvapalina
  • vyhnite sa kontaktu s očami
  • používajte v dobre vetraných priestoroch
  • len na vonkajšie použitie

• 3 litre

Univerzálny dezinfekčný prostriedok DEZIMAX, 500 ml

Univerzálny dezinfekčný prípravok na báze alkoholu na dezinfekciu rúk, predmetov i povrchov.